Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maci is igért még képeket!
Ja, és ezek Krisz képei, sajnos nagyon sok homályos lett, meg a fényképező sem top..
Hali!

Nagyon szépen köszönöm az információt merőben kielégítővolt.
Az az érzésem ez kelett ahoz hogy tutira menjek. csak még nem döntöttem el hogy befizetek e egy újra hitelre vagy keresek egy használtat elérhetőáron. És megpróbálok valakit keríteni a közelben akinek ienje van és kitudnám próbálni eseteleg még egyzser köszönöm szépen.
fogadjunk hogy castrol olajat használsz..
hi
még annyi : ha esetleg eljutsz oda hogy kiprobálsz egyet ne lepődj meg kicsit zörgős morgós a motorhangja főleg hidegen ( azt mondják a gsxr -nek ilyen )(amikor én vettem megkérdeztem hogy mi csörömpöl ebbe )
Szevasztok!
Hi ,

Én most tértem át terepmotorokról a GSR -re . ....Fogyasztás : ha turásan és fincsi gázzal mész ( 6.5 fölé nem forgatod , nincs teligázas előzgetés , max 120 ) akkor 5 körül kijössz ( nekem sikerült 4.8 ) , ha téped és forgatod 6-7-8 littyó ........kényelem : tul sok viszonyitás alapom nincs a bitumenes motorokhoz képest de pl. a minap voltam egy 350 km es túrán : első 100 km egyhuzamban ( kb. 1,5 óra ), aztán utána 60 km- enként megálltam 5 percre mert zsibbadt a hátsóm ( semmi más bajom nem volt hátfájás stb . ) de hozzáteszem először voltam ilyen hosszu távon és biztos hogy hozzászokás kérdése ......szerintem kényelmes ...amikor hazaértem egy fél óra mulva nem birtam megállni és még a Városban motoroznom kellett egy picit .........................karaktere : 2000 fordulatrol lehet előzni egy átlagos járművet , kicsit talán még sűrűnek is mondanám a sebesség fokozatokat olyan jol megy alacsony és középfordulaton : emiatt rövid időn belül 6 -ikba vagyok még városban is .....szélvédelem nélkül a gépem , hát nekem aki terpen a lassabb tempohoz szoktam 140 felett már kényelmetlen tarósan a menetszél ......ugy vettem hogy haveroknak azt mondtam , ha nem tetszik elcserélem egy 525 ös vagy 640 es KTM re .....ugy néz ki nem fogom szerintem ez egy igazi sport-túra gép .....a kanyarokat imádja , nagyon könnyű vele motorozni , kezes jószág......szerintem nem fogod megbánni .
oké kösszi az infót!
Sziasztok klánerek!
bejáratáskor isten ments hogy lecseréld az olajat, mert más viszkozítású olaj van benne. 1000 km után van az első olajcsere szervíz periódus, akkor kell másik olajat beletenni..
de bejáratás alatt mardhat a gyári?
Aki lecserélte eddig az mind azt mondta hogy érdemes. Aki csak a gyári olajat használta, az azt mondta hogy nem érdemes. Amúgy sincs olyan hogy gyári olaj, a suzuki castrol-t forgalmaz, azt tesz a motorba.
Én Repsolt használok, sokkal halkabb tőle a motor és finomabb a váltó mint a castrol-tól.
Tegnap cseréltem le Maci motorjában is a castrolt repsolra, kérdezd meg tőle is mit tapasztalt.
Szvsz én mindenképp ajálnom a cserét..
kösszönöm a sok infót!Még annyit kérdeznék, hogy a gyári olajat érdemes valami jobra lecserélni vagy fölösleges?
élőben hallanád amikor pályázok, beszarás akkor a hangja amikor terhelem
Öcsi mikor lesz kész a kipufogóm a GSR-re,már nagyon várom?!Kykee beszélj vele légyszi,hogy siessen vele,már jó lenne hallani a hangját!Tutis,neked nagyon jóóó lett a hangja a motoron,tetszik a videó róla!
Csáó!
Igen,a GSR-be H4-es izzó kell!Vagy tehetsz bele xenon rendszert is!
igen
Kapjátok be
a gsr be H-4 es izzo készlet jó?
Thx
nemtudom, de szólok neki..