Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

para:
köszi tényleg rövid voltál:) ennél azért kicsit bővebb információáramlásra gondoltam:)
de igy is megteszi:D
ha netalántá még is hozzá fűznl valamit hálás lennék:D
Szeva!

Viccen kívűl,rövid leszek,BESZARÁS!


Vedd meg
Sziasztok GSR fivérek!
NAgyoooooooon király volt a mai nap köszönöm mindenkinek és a szervezőnek Tutisnak

Remélem lesz még alkalmam Veletek pályázni.


475 km-rel zártam a mai napot,de még mennék,főleg pályázni,míg össze nem esek,ahogy leszállok a Kutyuliról


Műgyantaaaaaaaaaaaaaaaa



Jó éjt mindenkinek,sziasztok
na mindenkinek jó pihenést és szép álmokat
a nikn neve Lotto de ritkán ir azt mondta
Kösz,járt az agyam ,de nekem sem volt ismerős,csak a GSR
hát én még nem mértem időre magam, attól szerintem még messze vagyok hogy érdemes lenne, de sok gyakorlással csak menni fog.. Tudom hogy menne még lejjebb is, főleg a jobbosok, de megmondom őszintén, kicsit formába kéne hozni magamat, az ülő munkától el vagyok kényelmesedve Érzem magamon hogy akarnám csinálni csak a testem határokat szab
Lotto
ott volt utána velünk, de nem tudom kicsoda..
Fejidomos !
A Hringen 15-öt mentem GSR-rel, de a bütykök éppen csak leértek. Azt a meccset a robogóssal pont láttam és tényleg nagyon korrektül mentetek!
fejidomos szürke?
Tiszteletem az uraknak!
szeretnék rédeklődni hogy mit tudtok elmondani nekem a gsr 600 ról? fogyasztás, hosszutávon kényelem( kezeket, hátat mennyire viseli meg) ....
Mert most nézegetem a motorokat és nagyon megfogott egyszerűen gyönyörű nagyon gondolkzm egyben előre is köszi
Hazafelé Kakucson útbaigazítottam 1 GSR-est ? a pályához ,ki volt ?
Ezek mondjuk még a múltkor készültek, most még jobban ment.. De hidd el, ez naked bike, nem sportmotor..Ennél jobban hiába ülsz ki, leér simán a lábtartó, sajna alacsonyabban van mint egy sportmotoron..Próbáltam ma lendületből menni, a robogós fickóval(versenyző) mentünk jó tempókat, húzott maga után, nagyon jó volt..Nagy amúgy ide a 600-as moci, ide max 125 cm3 kell..
HALI !
NEM ,15 órakor indultam vissza Szolnokra,405-ös,4-es úton.
KB 6-7 szembe jövő személyautó tolt le az út szélére,vagy ütközés ,nem tudom mi volt ma az autósokkal Budapest felé !
Az öklöm ráztam feléjük, amit ordítottam a sisakban azt úgy se halloták
Megnéztem a képeket, de nem elég! Az "igazi motoros csaj" a képek közül viszont jobban tetszett!
kukkantsd meg az adatlapomon a fényképeket, kiülök én ameddig lehet...
Nem űltök ki rendesen, azért ér le minden! De nem akarok okoskodni, mert motorral menni sem merek azon a pályán!
na hazaértem én is. Tutis, köszi az olajcserét és a szervezést, a szintet pont eltaláltad Az olaj király, a váltások sokkal finomabbak, és a hangja is kellemesebb a motornak.
Képek holnap, most megyek fürdeni és aludni.
nekem ki van szedve, ami útban volt az maga a lábtartó
A lábtartó-bütyköket ki kellene szedni, mert úgy hallottam, hogy nagyon útban voltak!
Tybee te jöttél velem szembe a nulláson feketebordó overálban