Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miskolci GSR-est ismer valaki?
szép jó estét
Hi mindenkinek ,

Most hogy a légszűrőröl is beszéltetek megnéztem én is a motoromban milyen állapotban van . Elég egyszerűen cserélhető ( én azt hittem olajfürdős ) . Hát ránézésre aktuális lenne a csere .....Nem tudja valaki véletlenül Várpalota környékén hol kapni a olcsobban és mennyiért ?
Előe is köszi az infót .

Kokszi
www.ekchains.com
www.motorlancok.eu

Állítólag ezek sem rosszak!
az O gyűrű a legegyszerűbb, legkevésbé tartós, ez van fent most. Az X és XW fejlettebb verziók, tartósabbak.
Köszönöm Maci, barátságosabb árak. Mi a különbség a láncok között?
http://www.biker-world.hu/kate...(....)&hivo_cat_id=14&h_hivo
szint_id=3&h_cat_id=14
24.500 km...
Hol keressek, milyen boltban?
hány km?
A DID láncok nagyon ajánlottak...
Hali!
Valaki lánc ügyben tud hasznos tanáccsal ellátni? Nagyon úgy néz ki, hogy csere lesz és nem kevés pénz...
tutis, dobd már át a mailemre a határozato légyszíves.
nem, a képek miatt keltem fel fél négykor indultam melóba.

Kykee, lesz még egy-kettő, csak indulnom kellett
Repsolból van 4literes kiszerelés is, az 10.800.-ft, tehát még olcsóbban meg lehet úszni.

A szakszervíz azért ajánlja a castrolt mert azt árulják.
A levegőszűrő 6580 Ft a gyári, amit néztél az K&N légszűrő, ellenben mosható. Ergo 1x kell megvenni, és utána csak a tisztítószettel kell megvenni (ami kb 3-4 ezer ft és elég kb 20-25 tisztításra).
Sziasztok!

Ma megvettem az olajat a GSR-be, végül is a REPSOL MOTO RACING 4T 10W50 olajat vettem aminek literje 2990Ft volt, vettem hozzá olajtszűrőt, a HifloFiltro HF138 ami 1790Ft volt! Igy összesen megúsztam az egészet 13750Ft-ból! A szakszerízbe CASTROLT ajánlottak, vagyis ők azt teszik bele! Az egyik típus a CASTROL ACT-EVO X-TRA 4T, ami fél szintetikus 10w-40-es olaj, amit a Suzuki 3050Ft/liter áron ad (a havernak 1000km-es szervízen ezt rakták bele), a másik típus a CASTROL POWER 1 RACING 4T, ez full szintetikus olaj, 10w-50, amit a Suzuki 4760Ft/liter áron ad! Az olajszűrő pedig a Suzukinál 3300Ft. A havernak a teljes szervíz (4L olaj+olajszűrő) 22000Ft-ba került! Ja, és még néztem a levegőszűrőt kíváncsiságképp, annak az ára olyan 18000Ft körül volt, de ennyiért ez lehet, hogy verseny szűrő volt!
Hi ,..... Olaj ,

Ezen a linken olvashatsz némi infót az olajrol ...: http://totalbike.hu/technika/olaj01/
Fontos hogy a gyárilag előirt hőmérséklet és viszkozitás tarományban valamit , és teljesitményszintű ( kisbetüvel az olajos flakon oldalán : API... ) olajat használj ....a GSR be jelen tudásom szerint( a rendeltetés szerű használat alatt ) félszintetikus olaj is elegendő ......versenykörülmények ( pl. folyamatos nyélgáz) között természetesen érdemes a jobb olajat használni mint A GYÁRILAG ELŐIRT......ha magad cseréled javaslom ugorj be egy márkakereskedésbe és informálodj aztán ott vedd meg az olajat ahol a legolcsobb ....

Kokszi
Sziasztok!
Nem járt valaki vasárnap du. Csesznek felé egy kék gsr-el?
Sziasztok


KÖszi,MAci!
morgen
éjszakás voltál ?
Szevasztok! Arról a két ronda MZ-s gyerekről nincs véletlenül pár képetek?
Jó reggelt!