Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szió
Köszönöm, minden segítség jól jön. Sajnos egyelőre a készülék magas ára az első nagyobb akadály.
Ha sikerül olcsón hozzájutnom, akkor jelentkezem.
Sziasztok!
Nemsokára közeledik a 12 000es szerviz, az olajcserén kívül mit érdemes esetleg megnézetni, megcsináltatni ilyenkor?
Térkép progit felesleges megvenni, mivel manapság sok helyről letölthető. Én is tudok adni neked ha kell a legújabb Mio-t, akár egész európa térképpel, 15 féle nyelvvel
Ez már az a 3D-s verzió, tök szupi. Csak magyar térképpel kb 70 mega, ergo nem nagy méretű, ha kell feltöltöm valahova és Te lekapod, vagy áttöltöd tőlem msn-en...
Köszönetem.
Jó éjt!
na itt a doboz és a tartó ha le nem fagy a gépem
jó éjt!
első pályázásom lesz majd kiderűl.valahol el kell kezdeni ezt is.majd sasolom a nagyokat oszt tanulok Tavaly voltunk a h.ringen de felvezetővel.
Jó éjt!

csao
Holnap,ha elértem az összekötömet,akkor irom az emilt!
Talajon járó ár lesz azt garantálom
koptatunk? ? ?
Tisztelt Barátaim,motorstársaim,testvéreim!

Szeretném ha ezt elolvasva,memóriátokba raktároznátok,nehogy gond legyen az elérhetőseégre alkalmas készülékeitekben.
Legalább szóltam,bizva,hogy nem lesz gond!

A rendészeti minisztérium több szélhámosságra figyelmezteti a mobiltelefon-tulajdonosokat.

Olyan próbálkozásokra, amelyek rendkívüli módon megemelhetik a telefonszámlájukat.

A roppant találékony szélhámosok olyan módszert találtak, amely lehetővé teszi mások mobiltelefonjának jogtalan használatát.
GSM mobilon hívják az áldozatot, bemutatkoznak, mint Provider, Orange, SFR, Bouygues, s arra kérik a hívott felet,
hogy táplálják be telefonjukba a 09# kódot, azzal a magyarázattal, hogy "az ön mobiltelefonjának az ellenőrzéséről van szó".

Semmi esetre se üssék be a kódot, s azonnal zárják le a telefont. A szélhámosok olyan készülékekkel rendelkeznek,
amelyek lehetővé teszik számukra, hogy a fenti kód segítségével leolvassák mások SIM kártyáját. És természetesen fel is használják azt!

Ajánlatos figyelni egy másik dologra is: ha bárki kap egy telefonhívást, és készülékén megjelenik az A C E felirat,
ne válaszoljanak, azonnal nyomják ki a hívást! Egy nagyon ártalmas vírusról van szó,
amely tönkre teszi a SIM kártyát és magát a készüléket is.

Ezt a tényt megerősítette a Motorola, a Sagem, a Nokia is.
Miután nem vagyok benne járatos, így nem tudom az árakat. Szeretném minél olcsóbban megúszni, de nem szeretnék valami használhatatlan vackot venni. És jó lenne, ha rajta lennének a térképek. Szerinted mennyiből lehet ezt megúszni. Ha nem akarod ide írni, akkor dobj egy emailt.
ott leszek.
Szerzek én Neked tutit!
Mikorra kellene és mennyi legyen az értékhatár?
Mikor? ? ?
Miattam bármikor,vagy Vasárnap mindenképp!Jössz ugye és képviseled FNDit is?
Bocsi, de az asszonnyal felváltva dolgozunk a gépen.
Mostanában sokat közlekedem, és jó lenne egy GPS, de egyelőre nekem még megfizethetetlen, és nem is értek hozzá, milyet vegyek. Első sorban tanács kellene, másod sorban, ha tudsz olcsón ilyet az is segítség.
Már láttam ilyen 40 ezer körül, de nem tudom érdemes -e megvenni. Állítólag ami olcsón van. ahhoz nincs térkép. és azt ha megveszem hozzá, akkor néha már többen van, mint kellene.
kéne 1 hambi,1 cola!
Miben segíthetek?
Ok,a sikeres vizsgád után gyere le balcsira éstudok egy helyet ahol pihenhetsz
Csak mobillal foglalkozol, GPS-el nem?
Ezt most júni 16.-ig, akkor lesz a vizsgám.
Aztán rám férne egy kis pihi.
Meddig nyomod még a tanulást?
Szia!
ezt fejtsd ki egy kicsit bővebben.