Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj gyerekek!
Abdul a jövő szombatra hogy készüljünk / LACA / ?

Hol lesz a gyülekező ?
A legtöbb helyen 45 e körűl mozgott, nála 39 e.
Jó estét Mindenkinek !
Ennek örülök, bár gondolom így sem olcsó... aztán vigyázz rá, az enyém lett volna!
Egészen jó árat mondotta srác, nála a legolcsóbb.
Hi ,

Nekem félszintetikus olajat raktak a gépembe a Yamaha szervizbe palotán ( a márkáját nem jegyeztem meg de Yamaha felirat volt a dobozon ) .....mintha nem zörögne annyira mint előtte.....a srácot régóta ismerem az egyik legjobb szaki a környéken ( a motoros ismerőseim is osztják a véleményem )...

Kokszi.
Szívesen, remélem beválik az új típus!
Kösz a gumist, holnap megyek az új gumiért.
Szép jó estét!
Kivel futottam ma össze az új helyemen a liftben? Dodyval! Jó volt látni és beszélgetni vele!
A Castrol R1 pedig egy szar , most viszem 24e-es szervízbe, már alig várom, hogy megnyugtatóan normális hangja legyen a blokknak.
Nekem új kora óta Repsol van a Vahurban, de bizonyos fordulatszámom csörög. Aztat mondták az okosok, hogy ez normális, hát nem tom.
HEY. Castrol téma. Én elhiszem, h nem a hang a döntő. A Janival egyidőben voltunk olajcserén. A
rétsági túra után mondtam neki, h ,,hülye csörgös, foss,, hangja lett a a kutyulinak. Mind a kettőnkének.
Na nem veszélyes, de engem speciel zavar. Most volt a Fabia 15000 s szervíze, ott a mester
motult tett bele ha jól emlékszem. Ő például a Schellt fikázta.
Kösz a választ, ejha nagyon cseles a motorvásárlás, most simítom a részleteket, jelentkezem a kellemes és kellemetlen dolgokkal amint megvan az új büszkeségem, mániám....
Ami a fogyasztást illeti, rájöttem hogy igazán nem érdekel, egy ilyen "betegség" nem kizárólag az anyagiaktól függ.
Edko
hétvégén átnézem ott, van egy tippem csak lusta voltam megnézni, lehet a bukócső összekötő gyűrű lötyög
Akkor még az sem lehetett, hogy a forró kerámiára ment a hideg víz. Mert ugye akkor feszültség keletkezik az anyagban....stb.
Talán az ötsimurából moshattál ki (be) valamit. De n em hinném, hogy akkora nyomással locsoltál be a végeken.
Hallani kellene...
nem
Mosás elött meleg volt a motor?
de csak azóta van amióta belement a víz...akkor mi lehet ha nem az?
megnézem
A katalizátorban nincsenek szemcsék.
Kerámia az anyaga, azt azért nem kezdi ki a víz....
Micsoda? ? ? ? ?Az enyémnek olyían hangja volt hogy azt hittema kuplungom szar!Erre a meg lett oldva és semmi hang.
A 4000es fordulatnál tedd rá a mutató ujjad a karra és el fog hallgatni az a hang!szerintem! ! !
A blockom nem lett széthúzva,csak az alsó dekni lett leszerelve a váltómű miatt!
De ha szét is lett volna húzva,akkor már csak a Castrol olaj lehet az enyémben?
nem a víz csörög, az már rég elpárolgott Csak gondolom kimosott valami apró szemcséket a katalizátorból. Az a furi hogy 4000 körül van csak ez a hang.. Talán akkor vibrál legjobban a motor...

Kuplungkar nem hiszem hogy így zörögne.
nézd meg a kupungkart,hogy nem e lötyög!nekem is az adott iszonyatos hangot
Nem az olaj miatt kellett széthúzni.
A víz biztos nem csörög benne!
Mi szedett ki picit a katalizátorból?