Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennem kell. a mai nap nem a motorozásról fog szólni
családi program. autóval este benézek...
azzal kezdte a párom, de nem igazán szedte le. úgyhogy maradt a brigi.
én 40-ig szoktam melegíteni. remélem jól teszem
de majd ha a hozzáértő gazdik is felébrednek valahára, talán választ kapunk
pucolásra egyépként legjobb a petróleum az szedi le legkönnyebben
Szerintem problémát nem okozhat csak ronda ahogy csordogál lefelé ha egy rongyal benyúlsz és nagyából kitorlöd az egy időre megoldja a problémát. DE nekem is lenne egy problémám indulás elött hány fokra kéne melegíteni a motort 40-50 él már el lehet indulni? Csak szép komótosan!
megint hülye szőkenős kérdésem van
pénteken gondoltam tegyük rendbe kutyulit, végülis 2 éveske és az előző tulaj nem naon foglalkozott vele: lánctisztítás. ismerősöm végignyomta brigivel, aztán alapos lemosás, láncspray.
tegnap kicsit elmentünk ide-oda és úgy néz ki, hogy rosszabb lett mint volt: elől összegyűlt a fekete retyás cucc, ami folyik lefelé, olyan mint a kátrány mit tegyek most nemsokára 12e szerviz. mondjam h pucolják meg újra az egészet addig problémát nem okozhat
előre is köszi.
kykee! olvasom mi történt. ez azért nagyon gáz!
ennyit a szervizek munkájáról...
Edina megijedt?
a lényeg h megvagytok.
reggelt ezen a szép vasárnapon..
Még jó hogy nem lett bajotok, hát igen, a rutin, az évek, meg a tapasztalat.
Vazz, veled mindig történik valami! Vagy mindig veled történik valami?
Mindenesetre én is örülök, hogy megúsztátok!
Húú vazz, örülök hogy nem lett bajotok! Én a képekkel visszamennék a nívóba és kinyitnám a pofonládát..
Na én ezért szervizelem itthon az enyémet.
jobb nem bele gondolni kétkeréken kell járni! nekem a 250 etz 130nál megragadt, hát mit ne mondjak majdnem összehugyoztam magam
...nem is gondolok bele,hogy mi van ha kerózom? ? ?
közelről nem ismerlek, de azért örülök megusztad, megusztátok! hát én nem tudom mit tennék azzal aki cserélte az olajat ennek rossz vége is lehetett volna
és szervizben cserélték az olajat? vagy kinek ahibája? most mivan mocival? mükszik? vagy ilyenkor olaj hijján leállitja az elektronika?
hát király vagy!
Há' de asztakurava!

Kykee! Örülök,hogy senkinek semmi baja! Mostantól menetrögzítővel csavarok vissza minden olajleeresztő csavart és könyv szerinti nyomatékkal húzom meg az tuti! Magát motorszerelőnek valló ember meg soha többet nem nyúl a motoromhoz, de annak más oka is van.
örülök, hogy egyben vagytok!
Örülök hogy nem történt bajotok ! a q.... anyjukat , ezt is rendellenes használatra fogják ?
Ott a két pont!
de ilyen hogy történhet? most voltál olajcseréln és nem huzák meg? elég durva
Kykee ez nem gyenge , leizzzzzadtam teljesen !
Gyere msn!
Talán nem volt meghúzva az olajleeresztő csavar?
B-KING megjelent