Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Mindenkinek!

Szomoruan olvasom hogy a castrol racing olaj nem ajanlatos, sajnos en mar korabban
ilyenre csereltem. Van annyira rossz hogy karosodik tole a motor?
Szélterelőt felejtsd el, csak elcsúnyítja a motort. Gyári fejidom drága, Giviben van még hozzávaló (22650.-Ft a shoxban) de én nem tennék rá lexit semmi pénzért. Max egy kis fejidom, amivel a K8-asok jönnek ki.
Bukógombát én most adtam el 6000 Ft-ért egy párat, aki megvette jó üzletet csinált az ár miatt, viszont ha lehet akkor bukócsövet vegyél rá.(23830.-Ft a shoxban).
Olajcsere 6000 km-enként kell, csak ha sokat pályázol akkor érdemes sűrűbben.
Saját és mások tapasztalatából kiindulva a Castrol power 1 racinget (régebben R4) felejtsd el gyorsan, hiába sokan azt mondják hogy az kell bele..Csörög zörög tőle a blokk, váltó nehézkes.
Ha sok a zsé, akkor Motul olajat vegyél, nagyon jónak számít. Itt a 300V az etalon, de csak akkor ha pályázol vagy hajtod a motort. HA nem akkor 7100 vagy 5100-as termékcsalád.
Jó olajnak számít az Ipon full-power katana (10w-50) és a cepsa moto ruta 10w-50.
Ha olcsó de jó olajat akarsz, akkor a repsol racing 10w-50-es a Te olajod. Én ezt használom, és ezt is fogom továbbra is. Sokat pályázok a vassal, de ez az olaj bírja.
Legyen sok örömöd a vasban
jó tízórait Mindenkinek!
Ruha, bukó, csizma topikban keresd britt88 cuccait, új alpinestars csizmát tud nagyon jó áron (kb 50%).
Én most vettem tőle egy 60ezres kesztyűt 18-ért ..

Én XPD csizmát használok, (Spidi cucc) és eg vagyok vele elégedve..Viszont ha csizmát fogok vásárolni, én is Britt-től fogom venni...
Hi mindenkinek,
Friss GSR tulaj vagyok , ha segitenétek árakban tájékozodni megköszönném...:
Kéne a gépre valami szélterelő ( fejidom vagy plexi ami ér is valamit ) , ezen kivűl bukógomba , valamint milyen intervallumonként csináltok olajcserét , milyen olajat használtok és mennyiért

Előre is köszi .

Kokszi .
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Csizma vásárlás előtt állok.
Ki milyet használ, mi a véleménye róla?

Köszi
jó reggelt mindenkinek!
Helló!Ismerem ezt az érzést amit te éltél át,velem kb két hónpja történt hassonló eset csak nekem a hidralikus kuplung tengelyénél ment el a szimering és nyomás alatt elnyomta az olajat egy körfolgalomban ért a meglepetés de szerencsére nem lett baj!A hátsó gumim pont igy nézett ki mint a te képeiden.
ok...folyamatban....
Szevasztok ,

Én is GSR 600 tulajdonos lettem 4 napja..:D
Szia! Néked is nagyon köszönöm Azt hiszem, bevállalok 1et.
Hálás köszönetem.
kiváncsi leszek rá! majd kérem a beszámolot
szió hát mit ne mondjak ,nagyon örülök ,hogy nem esett bajotok
milene velünk nélküled?
képzeld én is most gondolkoztam ,hogy kéne valami cuccokat venni ,hogy tudjak menni ,néha motorozni DE ÍGY LEHET ,HOGY MÉGSE MEGYEK! A MAI NAP ELVETTE A KEDVEMET!
de nem mész vissza szervizeshez aki csinálta? hát azért ezt nem lehet ennyibe hagyni! meg kiváncsi i slennék mit mond rá,,,
Csva Teso!
......... ...de okés lesz minden!
Lapozz vissza a busa topikba!
Vigyi Magatokra Mindenki!
Szia tesó!

Mi történt? Ugye semmi komoly?
szia! nekem párszáz km van a road attack-ben és semmi bajom vele. persze azt hiszem, hogy nekem bármilyet meg kéne még szoknom, hisz összesen 3000 km-t motorztam eddig.. de ahogy ezt feltették Kakucs-ringre mentünk bejáratni kicsit, egyszer sem csúszott meg. kicsit lassabban melegszik be, de utcára sztem tökéletes. legalábbis nekem.
Figyelem!Sziasztok!
Megkérnék mindenkit,hogy ha lehet BŐRRUHÁBA nyomja,+kesztyű,és csizma!
Megéri belerohadni!,
Nagyon sokat számít!
Mr.-né kabátja szétfoszlott!De védett is!De ha bőrben lett volna,akkor nem törik!
Ez az én hibám.......
Hátul nekem is ez van de előre azért nem ajánlanám. Biztos hogy tartós gumi majdnem 10000et már elmentem vele és még sokáig fogja bírni, jól tapad de hüvösebb időben azért már vigyázni kell vele túramotorozásra szerintem tökéletes.
no megy a motor? minen redben vele
UHH........örülök hogy megúsztátok
Kykee! Én mondom Nektek, hogy nagyon nagy szerencsétek volt. De annak örülök a legjobban, hogy nem lett bajotok. Ez a rutinnak IS nagyban köszönhető!

Ki tud nekem véleményt mondani a CONTI Road Attack gumiról? A nagy túra előtt le kell cserélnem a gyárit?!
Köszi
Basszus Kykee, melyik úton történt ez nehogy rászaladjunk véletlenül

amúgy örülök hogy szerencsésen megúsztátok, lehetett volna ebből kuva nagy baj is, a szerelődet meg csókoltatom az anyósommal
Hali!
Huh, Kykee nagy szerencséd van ám!
Még jó, hogy nem történt baleset!
De az 5. képen , hogy - hogy ottvan egy rendőrautó?!Kihívtátok vagy más miatt?