Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!esett az eső,azért vonultatok fedél alá a képen?
Igen csak ahogy néztem az árakat ha veszek 4x1l 7100 akkor annál csak kétezerrel drágább a 4l-es 300v gondoltam annyit megér.
Mivel ilyen szolidan,,,sőt eggyáltalán nem tolakodóan kikunyeráltál egy fagyi nasit. Holnap hazaindulás előtt hívlak. Találka hely- Kolozsi tér. Mc Döncivel szembe. Nagyon jóóóó a fagyi lyuk
De sok időm nem lessz. Mennem kell a kölykökhöz haza. Na hogy tetszik?
Jó estét!Tegnap gurultunk 1-et fndi barival.Kuva jóóóó volt!
Nem, a tervem az hogy megfordulsz, utánam jössz, udvariasan megkérdezed hogy nem-e fizethetsz nekem egy 3 gömbös fagyit. Én meglepődök a kérdésen, de mivel jól nevelt családból származom, így nem sértelek meg és elfogadom a meghívást
Menetközben vágjam hozzád?
legközelebb összefutunk jössz egy fagyival
A 300V extrém körülményekre van tervezve, ergo ha nem használod úgy, akkor felesleges, mivel drágább olaj. A 7100 vagy az 5100 is teljesen jó utcai használatra..
Hallihóóó!

Gondoltam,hogy te vagy Igen én voltam,,,a Parlament előtt futottunk öcce.
Szia, írtad hogy a 300V csak akkor ajánlod ha hajtom a motort de gondolom alacsonyabb fordulaton nem tesz kárt benne csak akkor felesleges ilyet venni?
Sipi, ma az alsó rakparton taliztunk
Conti Road attacot csak akkor vegyél ha turázgatni használod inkább a gépet, nekem az van 4000 km mentem vele szinte alig kopott meg a közepe, de döntögetés az felejtős azzal a gumival... szval ezt én önnek nem ajánlom
Hali

Egy kis segítség kéne, kellene egy kafa gumis?
Ismer valaki ilyet?
végre egy jó hír Tesó!

Kakucs mégse jó holnap nekem, nem csigázlak..
Ha utcai gumi kell akkor Conti. Van Road, Sport, Race attack, ki lehet választani kinek mire kell.
Vagy vágott slick.
Szeva mindenkinek!
Gumi ügyben érd. Milyen márkájú gummát érdemes venni Nekem most avon avaro volt rajta de defektes lett és nem javítják meg.
holnap valaki kakucsring? Nyitva van...
Kykee Tesó! Metzi K2-es hátsó gumma szépen megvágva hónap vége tájékán megjátszható szerinted? Mert akkor kellene, de ha előbb van az se baj
Jóóó reggelt
Van meg hatra kb. 5000, de majd belehuzok, lesz mire fogni otthon...
6000 km gyorsan lemegy és jöhet a következő..
Ha beleteszel majd jobb olajat következőnek, észre fogod venni hogy pontosak azok az illesztések..
Sajna ezt mar erzekeltem, vittem szervizbe is de ott azt mondtak azert hangos valto, mert gyarilag nem olyan pontosak illesztesek, hogy tartosabb legyen. kosz az infot.
Károsodni nem fog tőle a blokk, csak idegesítő lesz a váltó kattanása és a blokk hangossága..
nekem e hónapban teszik bele. mert már előbb megvettem minthogy véleményt mondtak volna itt a klántagok. más motoroknál nem hallottam panaszt (gixxer, sv).. akkor talán nekünk is jó lesz vmire