Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aki éjjel legény, nappal lepény
A reggeliről már lecsúsztál, menj ebédelni!
Jó reggelt a későn kelőknek!
Jó reggelt Hölgyek, Urak!
Akkor mikor motorozik?
Víszont kívánjuk !
aki éjjel legény , ..... az nappal aludjon !
Sziasztok!
Jó étvágyat!
megjött a délutános műszak is
jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó napot !
ezt a jövő hétvégére? vasárnapra? kakucs?
... nagy kő esett le a szívemről... rosszabbra számítottam
...na ennyi,túl van tárgyalva

Induljon a jelentkezők névsora:

1.Tutis
2.Baripeti
3.kykee
4.Gazsi (még új)
5. Abdul
6.
3 kört kell futno bukósisakban a ringen...




....meitelenül,miközben sörrel locsoljk az újoncokat
...na ennyi,túl van tárgyalva

Induljon a jelentkezők névsora:

1.Tutis
2.Baripeti
3.kykee
4.
jónagyot. miről szól a beavatás?
Erre a kakucsring tökéletesen megfelel, csak azt akartam mondani hogy felesleges kibérelni, mindenki bedobja a 3 rugót és pályázhat egész délután..
Kokszi,miért akarod már tisztitani a légszűröt? ? Új a motor,nem? ?
Hali!
Tutis,pont az a lényeg,hogy alig legyenek.
Miattam aztán lehetnek a ringen én csak zwoooooooooootüüüün meg zwwááááááááááááán meg zwoooooon
De jó ötletnek tünt,viszont a KLÁN évfordulót valahol meg kell ejteni és az újakat is személyesen be kell avatni
Üdv mindenkinek!

A kakucsring kibérlését felejtsétek el, főleg hétvégére. Akkor nagy mozgás van ott, sokat kellene letenni ahhoz hogy ide is adják csak nekünk. Hétköznapra talán olcsóbb, de akkor meg felesleges, mert akkor alig vannak.
Aki akar kakucsra menni, szóljon mikor lenne jó neki, összehozzuk a dolgot. Én szinte minden hétvégén kintvagyok. Most szerintem nem, mert elég ramagy idő lesz hétvégén, de még bármi lehet..Jövő héten biztos megyünk kakucsra..
Koszi az infot.
A tank alatt van, fel kell hajtani a tankot. Ehhez a gyújtáskapcsoló műanyag burkolatát le kell venned és a két első indexét, ülést, müa. oldalborításokat. A bal oldali alatt a szerszámoknál találsz egy pálcát, azzal kell kitámasztani a tankot.
hát akkor jó éjt/jó reggelt
mondom,megyek....
már nem tudtok marasztalni