Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! a vége tényleg botrány amúgy nem rossz
Gabi. Van hinta vagy valami magas bigyó otthon? Ha igen függeszd fel mint a bringákat szokták.

A hátsó a földön, az elsöt a kormány két oldalán felakasztod.
Gödör?
első emelője kinek van?
Nem köveztek meg? Nekem nem tetszik

A hang igen ! De a vége olyen kitalálatlan.
szép, csak a vége túlságosan kiáll nekem. De szép.
Az ára nekem 70k volt.
Sziasztok
Ez is egy Martin dob GSR-re.
A kipuffról egy vidi. Igaz csak telos.
Stop !

Tisztelt érdeklődő. Kérdezz engem. 40 évesen vettem az első motoromat. 8 hónapja van jogsim.
6000 mentem a GSR el. És hidd el,,,ha birsz az adrenalinoddal olyan motort veszel ami 3-4 évig lazán kiszolgál.

Más: Ez a motoros társadalomban(szakértői) elismert vadi úúúj fejlesztés. Egy nagyon hibátlan bevált verseny blokkal. Ha kell vadállat,ha kell túra gép,ha kell kezes városi naked bike.

A bandit jó. A 650 bőven elég. DE! A bandit régi, ráncfelvarott motor.

Kérdezzz bátran a többiektől,, segítenek! Jó csapat

Sipi
Kykee merre vagy? Csak nem melozol még....
Sziasztok!
Lehet hogy igazad van csak nem ebben az összehasonlításban , ha kezdő ne üljön se GSR-re se 1250-re.Én csak a sport-túra kategória ár-érték viszonyait figyelembevéve ajánlottam a Banditát.
Hello! Már várom a pénteket,zsír sportdobbal,és kibaszottul erős fehér xenon nal lesz gazdagabb a paripám!
Szép a lámpa meg az index De a motort nem magasságra kellene választani hanem tudásra..
Egy kezdő ne vegyen már 600-as kategóriától nagyobb gépet szerintem...Először jól meg kell tanulni motorozni, utána lehet a határokat kitolni..
Nézőpont kérdése, szerintem csak a kinézete miatt nevezhető túrásnak. Közúton bármelyik 600-as sportgépet übereli. Csak pályán tudják megfogni, a puha eleje meg a némileg kisebb végsebessége miatt.Gyorsulás tekintetében csak a lenti kép jöhet szóba.
Meg amúgy is értelmes dolog egy kezdő kezébe adni egy 108 Nm-es gépet
sport-túrát mondott, nem túrát..
1250-es Banditot vegyél ! Az idomnélküli ára közel azonos a GSR árával, és jobban passzol a magasságodhoz. A többletsúlyáért a dupla nyomatékával kárpótol.Csak az szólhat ellene ha egyszerűen nem tetszik!
Abolcskei! Komolyan érdekel a dolog. Hol van / vagy? Kilométer? Kor? Állapot? Fotó? Minden érdekel. Mennyit engedsz a feléből?
Sv-t és az r6-n-t felejtsd el, hamar kimotorozható a teljesítménye..GSR-t évek múlva sem unnád meg..
én is 194 magas vagyok, 115 kg, és kényelmes. Ráadásul kzdő is, előtte 6 évvel ültem motoron, az is 80-as volt.
Sziasztok. Motor várárlás előtt állok és nagyon belevetettem magam itt a választékba. 600as sport-túra géposztály közül szeretnék magamnak választani. Eddig az sv-650; r-6n volt amik nagyon felkeltették az érdeklődésemet. Majd a hétvégi autó-motor show megpillantottam a GSR-600-at és hát mit mondjak azonnal megtetszett megfogott. Kérdésem a következő lenne hogy kezdő motorosnak ajánlott-e illetve hogy mahasságomat tekintve (194 cm) nem kényelmetlen e. Segítségeteket köszönöm
Üdv !
Köszke! Ezt én is tudtam ezt az oldalt meg beszéltem is már kétszer a sráccal de nem valami aktív mert nem volt képes se visszahívni se válaszolni az e-mail-re.
Ezért kérdeztem tőled hogy mennyiért csinálta legalább már azt tudnám.
De azért kössz. A hangjára pedig nagyon kiváncsi vagyok
Nemsokára csinálok róla vidit és felrakom! www.martindob.hu Ott van az elérhetősége a srácnak.