Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz!

Pedig egy autót nehezebben lopnak el, mint egy motort! Szerintem! De majd jönnek, akik mást mondanak

Félre a rossz tréfát, jó, hogy a legmegfelelőbb társasághoz fordultál . Sokan vannak, akik 0 motoros előélettel ültek fel rá (pl én) és merem állítani, hogy agyban dől el minden.
Ha megfelelően használod és kihasználod, akkor garantáltan jól döntesz és majd jót dönthetsz a GSR-rel. Próbáld ki és vedd meg! Sokat nyerhetsz vele. Pl. a klános barátokat
üdv
Vezze

Boldog Névnapot, Tíborok.
szövegBoldog névnapot nektek, Tborok.
Tybee és Gino! és a rejtett Tiborok!

heppi némdéj!

Köszi, egyre erősebb a késztetés. Még azon gondolkodom, hogy 1-2 éves használt, vagy nullás legyen. Végülis a használt már elbukta azt a pénzt, amit el kellett, megnézetni pedig meg tudom egy kedves motoros baráttal, 15 év motoros tapasztalattal és bütyköléssel a háta mögött.

M.
Bocs Augusztus
Tavaly Október óta van jogsim.

Szeptember óta motorom. És 6000 lenyomtam vele. 80 % városba járok vele (dolgozni)
Full kezes. De ha menni kell, piszokul nem gond neki.

Ennél több talán nem kell ! Vedd meg a GSR-t !
Sziasztok!
Egy szomorú eset után (ellopták a kocsimat) úgy döntöttem, hogy átnyergelek. Korábban már motoroztam, bár nem sokat, 250-es motoron. Most, kb. 6 év kihagyással szeretnék újra. Már régóta gyönyörködöm a GSR-ben, ő az első számú célpont, de szeretnék előtte tájékozódni, és Ti vagytok a legmegfelelőbbek, hogy ebben segítsetek nekem. A teljes fórumot nem olvastam még végig (kicsit erős is lenne), inkább felteszem a kérdést:
- újrakezdéshez, városi és kisebb túrákra, örömmotorozásra és mindennapi használatra jó választás-e a GSR?
- a "skizofrén" jelző mennyire érvényes a motorra?
- Mint újrakezdő, ne keressek-e kisebbet, vagy válasszam ezt, ami később is kielégíti a nyugodt motorozgatós stílusomat, most pedig segít tanulni?

Előre is kösz, és szép időt!

Márk
Köszönöm.
Ajándék?
Boldog Névnapot
Köszi....köszi!
Az ajándékokat majd mondom hova kérem.
Én megköszönöm, de nem tudni kinek szólt!
Köszönöm, de a naptár szerint nincs Gino nap....
Boldog névnapot Gino!
Boldog Névnapot kívánunk minden Tibinek

Monyika & kykee
Szeva! Hol és kivel és mennyiért csinálták
Mert én is már érdeklődtem a Martinos srácnál de már egy éve nem akar jelentkezni.
Nem tudsz feltenni róla vidit hogy haljuk a hangját is

Köszi
NAGYON BÓDÓG NÉVNAPOT !
Oh!
Köszönöm.
Gino! Nagyon boldog névnapot!
Jó reggelt

Hang van?igazi szomszédpukkasztó?helyes
Szevasztok Nakederek!
Mi is gurultunk egy nagyot,Lepsény,Siófok(Gyros,csavarós fagyi)Veszprém,Akja,Tapolca,Veszprém?Almádi útvonalon,LacziPitykóval.
Este 8kor már nem volt annyira kellemes,főleg egy pólóban a börruha alatt
Gokártozásban én is benne lennék,utána meg lángos evés
Ha meg lesz az időpont szóljatok

Örülök,hogy mindenkinek jól telt a Vasárnapja
Tutisnak meg külön köszönet és a hozzáállása is példás!

Jó éjt mindenkinek,csao
Hali mindenkinek!

Végre felkerült a kis polgárpukkasztóm a kicsikémre. Nagyon tuti lett a hangja. Na és természetesen gyönyörű! Ajánlom mindenkinek! :)
Messze van....
Nálunk is nyílt hétvége lesz 19-20-án a Hyundai-nál. Ott kell lennem.