Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZIASZTOK !

Köszönöm , köszönöm , köszönöm.............

Nagyon boldog Tibor napot !
HI. Jani mi van a szerviz témával. Olaj meg a többi? Vettél már vmit. Szombaton beokozott a
rendőr a XV. ben. Utánam fordult de nem állított meg.
De csak egy hangyányit!
Nem vagy te kicsit őszintén gonosz?
Azért,h tudja mire fogni ha nem jön el a következő túrára!
Tééleg, most hogy enniyre motort akarsz venni. itt az enyimé. Megcsínálom a 6000 szervicét és viheted.
Semmi baja,csak néha leáll

De amúgy kóser. Ja és csak anyagi mgefontolásból kínálom. 1.820.000 a tiéd. Sőt elengedek belülle 90.000.- Na érdekel?!
Szeva Ric!

Lehet,h jobb is,h a szöveg lemaradt!(nem lennék rá büszke )
Azért jól sikerült!
Jó estét mindenkinek!

Kedves Tiborok boldog névnapot kivánok magam és a kiccsaládom nevében!
,,I,,

Viszlát
Komolyabbra fordítva a szót! Mééé nem használod?
Amúgy sziasztok.
és már csak az a baj mikor ilyenért is uj árat akar érte kapni a manus.

ha esetleg meg majd eladásra kerül a sor akkor meg azt mondják hogy mit akasz ezzel a matuzsálemmel biztos mókoltak az órával
te szegény ....
Így igaz ! Én műszerész vagyok 3 szor kalibráltam vissza a km óráját

Tehát a valós 98723 km hez képest az 1160 valóben megkímélt állapotot mutat. Ja és semmi rozsda rajta! Vastagon lett fújva Ápiszos kályha ezüsttel
Castrol Act Evo 4T a gyárilag használt.Amúgy ha te viszel mindent akkor is max 5000-et spórolsz.
[p] Re-start ! nekem volna egy eladó ilyen mocim , 1.5 éves és mint az új ! minimális km ! bizti meg tudunk egyezni [p]
Sziasztok,Attila vagyok,tudna nekem valamelyikötök segiteni hogy milyen olajat érdemes bele rakni a mociba,ugyan is elértem az elsö ezresem,de viszont szeretném minnél olcsobban meguszi az egész szervizt,és ha jol tudom igy hogy én viszek olajat valamivel olcsobban jövök ki.válaszotokat elöre is kösszi!éljenek a GSResek!
Újat csak akkor vegyél, ha tényleg, de tényleg nem akarod eladni, csak évek múlva. Ellenkező esetben jó a használt is. Motorként tökéletes kezdőknek is és haladóknak is. Kisebbet ne vegyél, azt hamar megunnád.
Irány a kereskedés!
Köszönöm a köszöntéseket.
én az újra szavazok, ha hosszabb ideig meg akarod tartani. AZért nem mindegy, hogy tudod, hogyan lett bejáratva, hogyan használtad. Ránézésre nem minden ferül ki, az én tk-ra tört motoromat is sérülésmentesként adták el, pedig elment a hátsó váznyúlvány is.....
Ricardo, ezzel a dumával reklámszakembernek kellene lenned
"jól döntesz és majd jót dönthetsz"
Hatalmas, de tényleg.
És az új vagy használt kérdés?
a képaláírást nem teszem közzé

na hello all
tegnap bepótoltam a banda nevében a Fertő-tó-i rándulást.
most meg megyek a fél banda nevében go-kartozni. ki jön?

Syrus, láttalak a regionális napilapunk sportrovatában :
még ez sem jött össze

csapó 3?