Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húha, ez meredeken hangzik
Amúgy basszameg, hallok valami nyikorgó hangot néhányszor fékezésnél. Át fogom nézni kompletten az elejét..
Sziasztok!
Tutis úr!
Jobb oldalról ,olajos emelővel meg tudod emelni a leömlőnél a mocit!A hátsókerér a sztender és az emelő bezár egy háromszöget,így biztosan áll majd.Mi is úgy csináltuk és jó hozzáférhető,ráadásúl tudod forgatni a kormányt!
Ajánlott a fékmunkahengerek tisztitása is.Én megpucoltam,most mind a 8 munkahenger egyszerre dolgozik.
minek? Elő van írva?
igen
Hali Tybee!
A Full Gas szervizelte és gondoltam teszek egy kis jót a motornak, mert elég jó áron volt az olaj...
zsirzás ?
Ki tud hétvégére kölcsönadni egy első emelőt?
No! Reggelt!

a full gas-nál csak a castrolt ajánloták
.... ki tudja mi jó nekünk ill. a mocinknak
Jó reggelt !

Köszi Abdul

Nekem a szolnoki kereskedés szerelője nem ajánlotta a Castrolt ,még kuplung csúszást is tapasztalt pályázásnál.A német gyártású viszont jó minőségű .
Köszönöm.
Üdv mindenkinek, és talán utolsóként, de én is boldog névnapot kívánnék a Tiboroknak!
Tybee, Castrol Power1 Racing 10W-50 került a motorba...
Mit akarsz megtalálni? Segítsek?

és megosztanád velem?
van
OFF!
MIlyen internetes kereső van még a GOOGLE kívűl?
Sziasztok!
Nézd,ha használt kell,nekem van egy!
Csak tankolnod kell és épp hogy be van járatva annyira új még!
Még garancia is van rá egy hónap ,de talán inkább 3 hét se!
Hitelátvállalással elviheted!
Jó erős,van vagy 110LE széééép ezüst,ami nagyon ritka és jobban össze van rakva mint a többi,mert erre volt idő az összeszerelésnél AZ ezüst a limitált darabszámban került piacra.
Igazi inyenc moci ! !vedd és vidd és élvezd a motorozást,ezzel pedig nagyon lehet
igy volt !?
hú vazze többet ne igyál
nem gonosz , csak feledékeny.....
Köszönöm szépen, a köszönönésem utáni köszöntéseket!
Szerintem se! " Három ügyetlen paksi játékos között a R..C játékosa gond nélkül viszi el a labdát!"
Abdul !

Milyen olaj került bele , hogy zajosabb lett ?
Jó estét!
Minden Tibit isten éltessen meg az Ottókat