Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elég mocsok volt (már kicsit jobb) az időjárás reggel...
nem jó ?
Jobb reggelt!
Morgen
re-start ! esetleg telefonon egyszerübb volna , képek az adatlapomon ! 30 / 51 99 444 . holnap hívj fel . a gép Mezőfalván van , az össz km : 2700 ! karcolásmentes !
Igen,,,

Gyártói, vásárlói nyilatkozat stb. És bejelentettem.

De ez részlet kérdés. Igen emlék....de ne ez legyen az emlékem inkább.
Nálad is minden így van?

"» Flóbert fegyverek vásárlásával, használatával kapcsolatos változások.



Az utolsó fegyvertörvény, míg a gáz-riasztó fegyverek esetében könnyített a hozzájuk jutáshoz, a flóberteknél szigorította azt. Az új helyzet szerint a régebben vásárolt flóbertfegyver tulajdonosoknak 2005 májusáig volt arra idejük, hogy fegyverüket a Rendőrkapitányságon regisztráltassák. Azon fegyverek esetében, melyeken nincs gyári szám, előtte a Bevizsgálóhivatalnál kell azt beleüttetni.



A 2004 szeptember 6.-a utáni vásárlásoknál először a rendőrségen kell igényelni egy vásárlási kártyát, amivel megveheti az üzletben a kiválasztott fegyvert. A flóbert fegyverek esetében a rendőrségtől kapott tartási engedély nem mint önvédelmi fegyverként hanem sportfegyverként minősíti azt, tehát közterületen ezután sem lehet töltve hordani. A flóbertlőszerektovábbra is engedély nélkül kaphatóak. "
meg kell tartani!EMLÉK!
Nem én vettem, édesapámé volt. A filmforgatásokon volt helyszini őr este. Mikor meghalt anyum kérte vigyem el. Itt pakolgatom. Nekem nem kell.
rá pukkantasz vele a fácánra oszt kiröhög célba lőni meg minek 2méterről .
Fijjúk.

Teljesen legálisan van 1 flóber forgótáras pisztolyom eladó. Márka: Keserű.
Ha valakit érdekel,,,szóljon. Küldök képet rólla emailen.
No ezt látod rögtön gondoltam !
Neked.
Nekünk az!
Ez eggyáltalán nem vitszes
meg a motornak.le is áll
Csak a motoron, ha ráül!
Nincs
Riasztó van a motorba?
Kiskutyának érzed magad?
Szia Gini,,,, én is ettől félek.

De megpróbálom.
hinta az van, de 10 kilós gyerekre méretezve
Semmit nem fog kimutatni a műszer.
Mit csináltatsz az első kerékcsapággyal? Nem fogják szétszedni!
Max felemelik az elejét, megforgatják és azt mondják rendben.
Azt hiszem holnap megszívom!

Tuti hogy esni fog,de mocival kell mennem. 3 ra szervíz!

Ráköttetem müszerre,ha van ilyesmi. Hogy miért áll le, ha húzok neki egy gázfröcsit. Meg ha már anyáznak, az első csapágyat is górcső alá vetetem.
Nekem egy visszapöndörödött koton jutott eszembe rólla. De ez ne befolyásoljon,,,, amúgy szép