Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fényképekről ez nem derül ki?
Igen "kis"fiú!
kisfiú?
17 hónapos és 98-as ruhákat hord. 12.5 kg.
mekkora a gyerkőcöd?mekkora ruhát hord?
Szia!
halihó
Igazán nincs mit.
Ha van bármibe kérdésed, tedd fel.
Na így már teljesen világos, köszönöm széken!
5 mm-es imbusz kulcs kell a két oldalsó műanyaghoz. Fogják még patentok is, ezt óvatosan húzd ki, nehogy eltörjön a műanyag.
A leírásod alapján te a búrát akarod levenni! Nehogy hozzányúlj azokhoz! Egyébként is ragasztva is van búra a házhoz.
Ki kell venni az egész fényszórót és simán hátulról izzó cserélni.

A második képen a műszerfal tartó csavarja van bekarikázva, ne téveszen meg. Csak a fényszóró hátulnézete miatt raktam ide. A 4 csavar a fényszóróház oldalán van, ami tartja.
Köszi megpróbálom, remélem megtalálom őket
Hella.

Ma 17 óra 15 kor Gödöllö bejáratánál GSR , innen valaki
a rendszáma U . . - 110
Maúgy 15:30 körül Győrszemere És győr között taliztam egy Piros gsr-el.Esetleg ha valaki tudja ki az vagy esetleg felszokott ide nézni irjon.
Szia!

Vedd le a két oldalánlévő kis műanyagokat, majd egy 10-es kulcs segítségével vedd ki a fényszórót a keretből. Ennyi.
Hahó mindenkinek, kérdezhetek egy hülyeséget?

GSR-fényszórójában szeretnék izzót cserélni, és úgy látom a búrát levenni a körben lévő kis pöckök kipattintásával tudom. Sajna a gépkönyv még a kereskedőnél várja hogy bemenjek érte úgyhogy nem tudok utánanézni benne Nagy hülyeséget meg nem akarok csinálni, gondoltam inkább rákérdezek

Előre is köszi ha valaki válaszol
1 hét halasztás ha rossz idő lesz (amit most jeleznek).

1. Abdul
2. Maci
3. Tutis

Semmiképp nem akar halasztani:

1....
Szintén jobb lenne egy héttel később, akkor tudnék menni a teljes útvonalon...
nekem jobb lenne egy héttel később.....
akkor még szerencsésen megúsztad szólj ám ha megint erre esz a fene
most már remélem is hogy mocis idő lesz,mert szabit vettem ki szombat-vasárnapra!
Sziasztok!
Nem komoly a baj. Tengejkapcsoló kar-ból 2-3cm letört, meg a dekli alja 5-10 forintos,és a bukógomba hejénél szintén egy ekkora horzsolás.
Szeva!
Időjósok?Semmit nem találnak el és addig még bármi lehet.
Jöhet máshonnan egy anticiklus vagy bármi,ami kimozdíthatja az eddigi elörejelzést.
Volt is már rá példa soxor....
Szia!

És ha tolunk egy hetet?

Bár szerintem az eléggé megkavarná a bandát. Nekem személy szerint az még elmenne, aztán már csak a szombatok jók, azok is május 9.-től.

Tényleg nem bíztató a Tutis által beidézett előrejelzés, de hát én még most sem bízok az időjósokban...
Biztos akarunk menni? Lehet tolni kellene 1 hetet...

"Vasárnap sem lesz kiránduló időben részünk, ugyanis napközben az északnyugat felől megnövekvő felhőzetből egyre többfelé elered az eső. Mérsékelt, változó irányú szélre számíthatunk. A hőmérséklet reggel általában 5°C közelében alakul, amely napközben a Dunántúlon szinte semmit sem fog emelkedni. Másutt délután elérheti a 10- 15°C-ot. "
Szia Ric!

Én nem tudok menni sajnos. Nekem nem kell hely.
Nomad! Sajnálom én is!

Ennél nagyobb baj sose legyen!

NE FELEDJÉTEK!
Holnap estére kellene egy kb pontos létszám!