Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azon azért cseppet ledöbbentem, hogy az EUROTAX ára a motoromnak 1.350.000......
Ezt már réges rég tudjuk!
azaz szombat este dől el, hülye vagyok
Igen. Így 20-ért csinálják, ha én veszek mindent akkor 11,5. És mivel nekik akarom visszaadni a motort is, ezért velük csinnáltatom.
Ma tárgyaltam velük.
Hová mész vasárnap este?
És ők adnak mindent?
hogyhogy nem mociztok?,tök jó idő van
Aha. De van ahol Robikapának csúfolják
4,5 Honda
halihó
Haaa maraggya ma tééé, csak úgy provizórikusan helyeztem fel a dobozt. Még mindig jobb ott mint 1 sámlin

Azonnal csinyálom a fotot, csak idáig egy 4,5 Hondával motoroztam és bizsereg a tenyerem
vasárnap este.

Mégiscsak a Black csinálja nekem a szervízt.
Még jó h nem 100, legalább120 vagy!(Kg-ra értendő)
Agyilag tutti,h nem 100!

Mikor dől el h igen v nem?
Fel sem tünt!

Igazad van 10 körül korai az ebéd!Megjegyzem (én is) halkan!
Boldog szülinapot!
Hella mindenki!

Akkor vasárnap megindulunk! Má nagyon várom!
Ki miben jön?Bőrben v kordurában?

Nekem is esedékes a 12e szerviz.Mik kellenek?
Maci:nem rendelünk meg összevonva dolgokat!?Úgy talán ócsóbb?!
én meg még mindig nem 100, hogy megyek.
honnan szedted ezt a listát, he? a legszembetűnőbb, h én nem vagyok rajta

a kajálással kapcsolatban: ha más nem majd kettéválik a csapat és kész. A veszprém környéki kaja az nem lesz túl korán ebédnek? csak kérdem, halkan

meglett a ruci, Racer-t választottuk a Biker Worldnél
Szóval amint látom senki nem foglalkozik a szervezéssel, úgyhogy kicsit gatyába rázom a dolgokat.
A túra 4.-én vasárnap lesz, időjárás úgy néz ki kedvező. Ha nem akkor szoptunk de akkor is megyünk.
Aki jönni akar és nincs a listában, tudja a dolgát. Nincs mostmár szavazás hogy mikor szombat legyen vagy vasárnap, ekkor legyen vagy 1 hét múlva, ez van, ezt kell szeretni! Kajálást megoldjuk helyileg ha nem lesz más, eddig 17-en vagyunk, ennyi embert ki tudnak szolgálni...majd olyan helyet keresünk. Ha valaki ennek ellenére le tud foglalni egy éttermet, akkor hajrá! Csak azt villámgyorsan tegye. Ha nem, marad az "A" terv.

Sopron-Fertő tó Klán Túra 2008


Találkozás:
2008.04.06-án 8:00 órakor, Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)
RÉSZTVEVŐK:
1. Nopara
2. Syrus6
3. kykee + Monyique
4. baripeti
5. fndi + Peestabácsi ZZR 400-al
6. Maci
7.Tybee
8. Abdul (Félút, kb. Sárvárnál vissza, de csak Jani miatt)
9. N Feri
10. Tutis + asszony + cimbi 1 + cimbi 2
11. Ze
12. hayabusagirl
13.

Útvonal:
Budaörs, 7-es út Martonvásár, Velence, Sukoró, Pákozd, Székesfehérvár, 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém Táv: 110 km, Érkezés kb. 10 óra, Pihenő: 30 perc
Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár Táv: 90 km, Érkezés kb. 12 óra,Pihenő: 30 perc
Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron Táv: 60 km, Érkezés kb. 13 óra 30 perc Pihenő + Ebéd: 90 perc
Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár Táv: 45 km, Érkezés: kb. 16 óra, Pihenő:30 perc
Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata Táv: 110 km, Érkezés 18 óra 30 perc,Pihenő:30 perc
Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest Táv: 70 km, Érkezés 20 óra 15 perckor.
Összesen megtett kb. 500 km
a Guminő éppen elfér
mikor korábban kérdeztem, sem lett válasz, csak Te reagáltál tagadólag

a legöregebb megy elöl, oszt kész

Boldog szülinapot Sipi! Nem Te vagy a legöregebb?
Efendi szaktárs!

Fotózd már le légyszíves, hogy hogyan van most az indexed, meg hol vágtad el a műhanyagot plíz. Nem, nem bírom ki vasárnapig
Hali! Srácok, most hol lesz a kaja? Balatonon? Az nagyon nem is volt tervben, ha jól emlékszem?
Illetve elég hamar odaérnénk, ha 8-kor lesz az indulás... bár nekem az csak jobb lenne, kettőre haza kellene érnem...
Boldog szülinapot Sipi!
Miért nem kérted a családtól ajándékba a bukócsövet? Vagy egy bővebb bőrruhával fognak meglepni?