Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Tutis, akkor megpróbálkozom vele én is.
Sziasztok Nem érdemes foglalkozni vele barátom ...tudnék mesélni cifrábbakat is ennél ...de nem sokra megy az ember vele ...tudod nem a mi feladatunk bosszúskodni majd "fent"elintézik hidd el
Igen.
Már hallom is a bejelentés szövegét: Egy BMW-s drogdíler ép most adja át az árut a drogfutárjának! Álcázott autó figyeljenek!
Szóval lehet,hogy már azt hiszik bünözönek,aki egy felmatricázott Swiftel jár Fordult az összkép ez esetben
Gyanúúús,nagyoooon gyanúúúús
Szeva tesó!
Figyuzd,naponta járok oda,kábé 6 éve!
Szerintem a MAci küldte rám öket
Itt a fő ok,a kollega új bömöse volt,és aki ilyen autóval jár az már csak bünöző lehet.Azt hogy mi tisztes adófizető,gyermekes állampolgárok vagyunk kevés gyorshajtással az még nem bünöző életmód.
Gyurcsányra akkor 19 megye rendőr kommandójának kellene ráugrania,mert az egy öltönyös bünöző.Amit az ilyen emberek szavaztak meg,akik a bejelentést tették.
Papírkutyák,vamezerek,férgek,csótányok,a társadalom szennyei...
Tisztelet a kivételnek
Helló Tesó!

Én a helyedben naponta kijárnék oda, had hívják ki a rendőrt. Ha még 1x-2x kihívják, akkor ezek után zaklatásért simán feljelentheted aki kihívta rád a yardot. Így a puska visszájára sül el. Plusz ezek után úgyis megtudod a tulbuzgó állampolgár címét, és Te is buzgólkodhatsz
Az idő eljött,szép Napos idő van és 15 fok,kimondott motoros idő?Ki jön ma erre?
Túra szombaton lesz vagy vasárnap? Ki a főszervező? Pontosítsunk lassan ha lehet, nemsokára itt az idő
Először is nem molyoltunk,be sem ültem,hanem az autó mellett állva beszélgettünk.
Szerintem attól,hogy valaki még viszonylag nagydarab(ok) és a utcai lámpa alatt vagyunk,még nem kell eljárni úgy mint valami drogdealerrel.Okot nem adtunk semmire,nem is hangoskodtunk.De ha ezt két csinos hölgy teszi ,akkor meg semmi.
Ha lett volna nálam bármi,vagy úgy viselkedtem volna,akkor megértem ezt az eéjárást,de addig amig nem csináltam semmi törvénybe ütközőt ,addig ne viseljkedjen így ,csak azért mert rendőr.
Hogy is van?Amíg nincs semmi amí,bizonyíték,addig ártatlan vagyok,nem pedíg gyanúsított,vagy vádlott
Attól,hogy ha valakik még beszélgetnek még nem büncselekmény,és rossz az aki rosszra gondol
Ginonak meg sosem lesz ilyen véleménye addig amíg a háza elött akármennyi idegen is beszálgetne,ameddig az rá ki nem hat és addig azok az ismeretlenek meg törvénytisztelő állampolgárok

Nagyon kemények vagytok ti rendőrök,mert rajtatok az uniformis......de ti is emberek vagytok!
és miben is hibáztak a rendőrök? Éjszaka, egy BMW és egy másik autó lakótelepen, kocsiban molyol két gyanús kinézetű ember, akire bejelentés érkezett egy környéken lakótól. Teljesen szabályosan jártak el.
Azért mert ismernek még el KELL járniuk, mert különben megfenyítik. Gino, akkor is ez lenne a véleményed, ha a te házad előtt állna két ismeretlen? Mondjuk a te kocsid mögött?
én otthon szereltem fel magamnak
Üdv Syrus és mindenki!
Jani, aranyos a legény nagyon!
Vasárnapra elég szép időt mondanak, tényleg lehetne szervezni egy kisebb gurulást... mondjuk Tihany?
Tegnap vettem bukócsövet a mocira, a felszereléshez csak egy jó kulcs, némi logika és erős kéz kell csak? Vagy inkább szakemberre bízandó a dolog?
Kykee!

Hiába kerül nyilvánosság elé, hiába tudod a jelvényszámukát és hiába teszel panaszt ellenünk.
Sajnos joguk van ehhez.
Elég a gyanú, hogy így és hasonlóképpen járjanak el. Azt, hogy gyanús pedig bárkire rá lehet mondani. Ennyi!
A főnöke sem fogja "bántani" az eljárásáért, mert "egy cég". A nagyon durva esetekben kap valami formailag írásos ejnye-bejnyét, aztán együtt röhögnek az ebédlőben utána.


Képzeld, mi lesz itt akkor ha bevezetik (bár szerinten jogilag több helyen nem állja meg a helyét) a "besúgósdit" ?! Direkt írtam így.
Majd egymást lesik fényképezőgéppel és sebességmérővel az emberek a fejpénzért!
Mégjobban elterjed a korrupció és a zsarolás.
Gusztustalan, gyomorforgató még az ötlet is. Arról ne is beszéljünk, aki ezt kitalálta!

Tényleg meg kell fogadni feri "tanácsát" (és már egyre többen meg is fogadják/ták), ha nem tetszik el lehet menni.....

Gratulálok MSZP, gratulálok ********** ******** ******** ******** kommunisták!
Morgen!
Joo reggelt mindenkinek!
Na én most végeztem,jó éjszakát mindenkinek!
Reggel tali


csao:
Ez Magyarország én már semmin se lepődök meg.
Az emberek egymás ellen fordulnak,és mi miatt?
pénz.....
Köszönjük meg a kedves kormánynak
Bammeg,ilyet! ! ! !
Állok,este 21:00kor egy furedi lakótelep parkolóban ahol a telok szoftveres munkáit csinálom.Jön egy másik régi telefonozós haverom az új 7es kombi BMWéjével.Beszélgetünk,nézegetm az autót,erre 10 perc sem telik el,megjelennek a rendörök,kipattanak a rendőrautóból és mindkettönket elkezdenek szétszedni.
Kipakoltatja a zsebeimet az autóm motorháztetejére(nem kérdezte,hogy kié az autó),majd odabaszott az oldalára és mindenhol átmotozott.Bördzseki,farmer,polo,még a cipömbe is beleturkált.Kollegát is rommá szedték.Átkutatták az autókat,lekérték az adatokat azt elmentek.
Nap mint nap megfordulok ott, ismerős az autó a helyieknek,még a rendőrőknek is,de valamelyik ott lakó ,vén, szarzsák ,irigy ,tetves, geciláda, fasszopóka, ránkküldi a gesztókat,mintha valami nagy bünőzők lennénk.
Szóval ilyen világba élünk,és aki ránkmosolyog az lehet a hátunk mögött a legnagyobb ellenségünk.
Holnapra meglesz minden adat,azt majd nyilvánosságra kerül ez a gusztustalan rendőri intézkedés is....
További kellemes estét.

Amúgy sziasztok,hogy vagytok?
Szió mivan kedves kiidegesitett fel ennyire?
MI TÖRTÉNT KYKEE ?
Tetves ,fasszopó ,köcsög, csicska, szemét, irigy,bizalmatlan emberek,hogy szopnák ki az anyukból azt ,amit az apjuk belevert
Ilyet még nem életem.....
Csak nem erről beszélt, hanem ha odaviszi a motort és megcsinálják a szervizt.
én nem a szervíz anyagárát mondtam, hanem amennyiért én meg tudom venni a Hifiltro szűrő 1990, az olaj 7150, ez 9200 Ft anyagár.