Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nézd ez az ára:(az xt 125ösek van korrekt ára multkor írta ádám mennyi.hát meglátjuk:)úgylátszik megyünk
Zoli nekem olyan nincs Mentek YZF 125 R bemutóra? Anya kimosta a GSR kulcsot, ez gond lesz?
Mondjuk zuhogó eső is érheti a kulcsot. . Szerintem kurva drága lesz. De már megbeszéltük, h
a TZR 50 is aránytalanul drága volt. CBR 125 R -1,5 LE A YZF - hez. Szerintem alul az számítana.
oks Remélem akkor már YZFRecskével fogok menni de ha fontos és van msned akkor megadom a címem vagy adok email címet
Köszi Abdul!
nem. Felhívott, hogy hát ő tulajdonképpen ezzel kereskedni akart, de nem elég jó ahhoz a gumi, hogy drágábban eladja, ezért ha engedek az árból így utólag, akkor megtartja, amúgy meg visszaküldi. Én meg idegből azt mondtam, hogy küldje, és leraktam. Ma hívott, a telefon az irodámban, nem vette fel senki. Ma este ez az üzenet jött.
mondd nyugodtan, ha előtte szólsz, más nem olvassa el
olvasd el az előzményt, a folytatás egy fél órával ezelőtti sms szövege
komoly segg nőt a fején

mert most mi van? megvette, elküldted, nem jó neki, visszaküldte és Te nem vetted át? vagy mi?
Köszi Zoli, ha majd személyesen találkozunk, akkor majd 4 szemközt mondok vmit.
mivaaaaaaaaaaan ?
s a tegnapi folytatása:

A hìvàsomat sem fogadod..Gondolom a mocsok gumidat sem vennèd àt.Te vagy az emberisèg legalja!Költsd azt a 22-t gyògyszerre te szarhàzi!Olvastam a fòrumot is.2 gumit vettem a neten ès mindkettövel ràbasztam!Azèrt,m mèg van rajtad kìvül pàr fèreg a vilàgon.Remèlem legközelebb a lànglovagon hallok ròlad!

Ha ilyen gumisra vágytok: varázsceruza, alias Lokis Gábor Keszthely.
azon sem. A lényege, hogy blokkolja valamennyi frekvenciát cucc.
Hát pityu most mit mondjak...látszik a fiadon hogy YAMAHÁS .
Gratula neki
HI. Látom van sok jó és sajnos rossz is. Ma nagyon felvagyok dobodva. A fiam osztályelső
lett a középiskolában. . Tegnap pedig nem tam, elvitték a TZR-je baloladali idomait
Yamaha bluera megfújni. Örültem az összeg hallatán. . A lopással kapcsolatban. Telefonon vagy lcd kijelzőn jelezhet a riasztás. Ha ,,blokkolják a környéket,, akkor azokon sem jelezz.?
nem kő"
Stééééét kinálok
Jóóóóóóóóóóóóó estét
Lassan JÓ ESTÉT Kívánok !

Van itt mindenféle HÍR úgylátom
Konkrét nincs, de mindennap bemond a rádió egyet. Ma is.
Nebassz,ez dúrva!
van valami konkrét hír is?
tele van a város motorosbalesetekkel.
Mi történt?
Nagyon szarul indul ez az év.....
(azért a motorosok is azt hiszik, hogy nyár van ~25°C.....és "sietnek" is....)