Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi kutyus!

(GSR) Tokico féknyereg és kizárt dolog, mert nem tudom.
Ilyen féket bármikor láthatok, nem kell a képre pillantanom....viszont SV-t nem látok, így nincs mivel összehasonlítanom.
na, akko fogadd el az ajánlatom..
az a piszkafa?
Mit bazsajogsz kisasszony?
Érdekli a facsemete?
men én a TÁK KFT-nél
fndi, azért adtam el, mert veszek tartalékba egy garnitúra vágott slicket. A BT 14 meg nagyon nem jött be, a motort egy darabig nem akarom eladni, azért meg, hogy álljon a garázsban kár.
Nem mert nem szoktam leszállni a motorról
hát nem
Te ia TÁK btnél melóztál?
Sziasztok!
Gino! tutis feldobott egy első féket az SV topikba, pillants már rá, légyszi!
Fel tudom én ezt rakni fúrás-faragás nélkül?
Előre is köszi!
meg hát
Miikor lesz az évnyitó gurulás?
Akkor nem te voltál,az aki megáll pisilni,egy fánál,és amikor végzett azt rakta el...
...és a becsület?
Megegyeztem a szüleimmel,ha kapok lakást menni kell a mocinak
Letakaarom a vasat a ponyvával és elalszom a leömlö alatt az egy darabig még meleg ha hideg van!
Nyáron meg nem gond
aha, és az hol van ? kerületeket nem tudom de ha vmit mondasz oda eltudok menni általábban. ha nem akkor lapozos GPS
én a TÁK alkalmazottja voltam, nem értünk mi az ilyesmihez, de mindig müködött minden de az egy marék az maradt
A 3.kerületben parkolok a fehér MAN-nel ha arra gondolsz?
Akkor jön velem és leugrunk a híd alól
Ilyen üzletember soha nem lesz hajléktalan
Az én lógom mindig áll füreden a sorompó helyett müködik
egyik barinknak nemsoká árverezik a lakását.. apehnek 14 miska.. mondom, engem érdekelne, csak a 23 az míg sulizok nagyon sok
Én úgy vagyok vele, hogy nekem semmi nem szokott maradni. Én hibátlanul össze is tudom rakni, amit szétszedek vagy akár nem is én szedem szét. Sőt, ha elöttem kihagytak pár csavart és azt is pótolom.

Aki nem tud így dolgozni, az mind kontár!
és nem is lesz másik motor ?
De,mert el kell különben hajléktalan leszek hacsak nem nyerek a lottón.