Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

morgen , olvasom a szomorú hireket ....
Jó reggelt!
kösz fndi , várok
Maci: Egyelőre szünetel a meghívás, de az inaktív accountokat folyamatosan töröljük, így ismét lesz nemsokára lehetőséged rá!




Jóéjt.
Én is ismerek pár embert csepelen, utánajárok én is a dolgoknak holnap..
unokatesóm erzsébeti, majd megkérdezem, hátha tud valamit
Mindegy "miért mennek", ott lehet a zsebükben.
jo. nyílván egy 17 éves 250es motornál..
ÁÁ, de van, mert ha kivittük volna syrusnál, most nem lett volna a sarkon a ház előtt! Basszus teljesen le vagyok döbbenve hogy ilyen előfordul! Á gecc..Ez nagyon komoly! Biztosítás volt rajta?
Semmit sem ér. Egy gyufásdoboz méretű ketyerével blokkolnak sok méteres körzetben GSM, GPS és egyéb jeleket.
na emberek én most megyek aludni
további szép estét ! tuning voltam
csáó
Ne legyen mivel a sarokról vitték el a ház elől.
Vazze Tesó, mit mondtam Neked! Basszus, kurvára sajnálom! Bárcsak erősebben kínáltam volna a lehetőséget, most lelkiismeret furdalásom van!
áá, ggecc... én még ennél a viszonylag olcsó motornál sem tudom mit csinálnék ha ellopnák.. ha megmarad, ugrik bele a telefonos riasztó..
Szia Tutis! De igen.
Kapd be!
Krissz, nem Te vetted meg a gumikat tőlem? olyan kicsik a képeid, nem ismerlek föl
én biztos kardombadőlnék a helyedbe
Igen, a GSR fékről....., de SV-ről nincs. Ami nem fontos, arról minek.
akkor adj egy kis pénzt a cigóknak infóért. máskor egyik ismiknek kilopták a házából az új bútorokat és 200lepedőért adtak infót utána pedig vissza vásárolták .... azért marha jó hogy saját cuccodat csibe daráért vissza kell vásárolni
Sajnos láttunk már videófelvételt róla, hogy egy zárt kisteherbe 10-15 mp alatt rak be 2 ember egy motort...
Már megtettem. Sajnos sehol nincs.
Szomorú vagyok.
Azt hittem a szemedben vannak a tizedmiliméterek!
nem Szalkszentmárton-i és Szabadszálláson dolgozik egy ien maszek ürgénél
nézz szét még most a környéken, gyakran úgy lopják el a motort, hogy arrébbtolják, aztán éjszaka értemennek kisteherrel. Olyan 1km-s körzetben járd körbe, a sötét mellékutcákat főleg.