Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hú bammeg az még nagyon sokára lesz. Azért felírom a naptárba és megpróbálok ott lenni.
március utolsó hétvégéjén, ha járni tudok lesz egy rendőrmotoros. De ygakran megyünk Almádiba
Mikor lesz
hát, először a jó idő kéne Ezek szerint a balatoni túrákra nem jössz?
OK. Már alig várom hogy itt együtt guruljon a már velem is kibővült csapat.
Amikor kedvünk tartja Minden csak szervezés kérdése, részemről bármikor.
Hali! thebear ha már szóba jött korábban a Miskolci túra akkor kérdezem mikor jöttök megint erre
nekem a Louistól Moto Detail márkájú, 23 volt a három táska. Szerintem ennél nem kell drágább. De olcsóbbat sm találsz, ez akcióban volt ennyi.
Én se tervezek utast szállítani legalábbis amikor ennyi cucc van nálam. Louistól érdemes ezt megvenni v inkább ruházzak be egy kicsit drágábba? Neked milyen?
kösz kykee ma reggel 8 óra után pár percel 75/73al végeztem a vizsgán. héten már megyek rutinra gyakszi aztán talán jövőhét elején vizsga is lesz belőle. nehezén szerencsére már túl vagyok, vezetéssel nincs gond
nekem van, hengertáskával kombinálva, eddig bevált. Bár utast én sosem viszek szinte, kivétel syrust
A 4 kis fül már megvan
Szia Hayacsaj!
Mizu,hogy hogy nem indúlt jól a reggeled?
Nekem sem! Belenéztem a tükörbe
!Szivesen.
Nem lóg ki jobban,de kb egy síkban van ha telereakod.
A rögzitési pontok az ülés alatt vannak, 4 kis fül,azon keresztül is áthúzva jól rögzíthető.
Hátúl ülőt sem zavarja a nyeregtáska,praktikusan lehet kifejlesztve
A kormánynál jobban is kilóg Mobdjuk GSre kifejezetten nem javasolják a használók mivel azon nem lehet rendesen rögzíteni. Majd nyáron teszünk egy próbát.
KKszönöm!
neked is jó reggelt!jobbat mint az enyém
Gratula a vizsgádhooo
Szasztok,jó reggelt!
Dani,a barátomnak voltak egy és a miskolci túrát oda-vissza simán bírta.Volt hogy egy útszélét jelzö táblát elvitt vele,mert azért szélesebb lesz a moci.Meg sem nyikkant a nyeregtáska.17.000.-ért vette és jól megtömhetö.
Üdv Srácok!

Van vkinek vmi tapasztalata GSR és nyeregtáska comboval? Mennyire használható, mozog e összevissza. És ha nem nyeregtáska akkor egy hosszabb útra mit javasoltok tárolóeszköznek?
halihó!
Naked is
Neked is....
oké-s , jó étvágyat és szép napot !
125/50.... #5083 hsz.
Szega!
Jóvan, itt vagyok....csak reggelizek.

Jó reggelt!