Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

thx

Jössz az évadnyitó gurulásra?
csúszik kifelé a csapszeg
szevasztok "istennek"

áhh ma mentem egyet a motorommal végülis jó volt újra menni vele de a menetteljesítménye nagyon hurka .... 65-70 és néha ilyen karistoló hangot hallottam + egyszer menetközbe megállt mint mikor megszorul
szóval tuti hogy gyűrű törése van
arra is jó az E-betüs de mi van ha csavar van vagy szög

semmi küönös ( grat a kiscsajnak és a büszka apukának
...vagy ha vizsgáztatni kell
Szeva fndi,mizu?
De mondjuk azt sem vágom hogy miért adtad el a saját gumidat ami még igencsak jó volt. Az "E" betüs sem tart örökké ! - és tarcsinak az még nagyon jó lett volna
Köszönöm.
Az első és a második osztályosok együtt versenyeztek és maga mögé utasított mindenkit
Nagyon büszke vagyok RÁ
Fel is vettem videóra.
Ja ezért érdezted,hogy ismerem e a tagot?
Nekem csak korrekt ismeröseim vannak,gumis az meg aztán pláne.
Mondd meg neki,hogy ez nem az a gumi amit te adtál,mert Te azt megjelölted.Azt mondtad nekem,hogy megjelölted!ugye,megjelölted?
mert semmi van
Viszont a lányom,ma elsö lett a szavalóversenyen a sok iskolás közül
Ja. Nem is rossz trükk, küld egy szart én meg vegyem át. Hát egy lófaszt.
Hy.
Majd most visszakapod az én régi lefutott BT-met
amilyen korrekt volt, gondolom mással is az. Hirdeti magát, keszthelyi, vágott slickkeket árul az apróban. Óvatosan.
NNNa. Kicsit felbosszantottam magam. Nagyon.
Eladtam a gumikat, a BT14-et. Rábeszélt a srác, hogy attól fél, ki vannak a gumik vállasodva, ha vállas visszaküldheti? Belementem, 20-ért kapta, plussz posta.
Erre ma hív, hogy kevés neki a minta, ő ezt már nem tudja eladni, merthogy ő ezekkel kereskedik. És hogy úgy egyeztünk meg, hogy visszaküldheti, ha nem tetszik. Megöl az ideg, behúzott a csőbe.
háj riderek
mi van kicsifiú, mit szomorkodol?
oké, de nem izgulsz, ugye?
semmi
Már 100%-osan rákészültem, betettem a zsebembe
haaaaaai






akkor "készülj" a holnapra légyszi. 3 körül majd csörgök, ha ott lesz. addig is köszi
Este leszek....
Fürdetés, altatás után. Kb. 20:30-tól
Gino, este legyél már msn-en, kérdezni akarok valamit..
Köszi Kykee! Nem, ebben semmi "tuning" nincsen!
Szasz!

Te, ki az a 27.?
Látta már valaki?