Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok !

Hali ABDUL ! és a K8-as tükör ,mert az is ÚJJJJ...
nekem a holnapi táv lesz szigetszentmiklós - kunszentmiklós igaz autóval megyek kresz vizsgára
Most mi buzizol velem tesó?!
Természetesen nem először történt ilyen - vagyis idén először! Te tudod a legjobban milyen érzés, gari még pár hónapig megvan és csizmában nyomom.
Ma megérdeklődtem, hogy a K8-as GSR-re automatikusan járó kis plexi mennyibe kerül a régi GSR-eseknek, 26eFt...
bazdmeg ez hihetetlen!
Nem hiszem el hogy ennyire nincs igazságszolgáltatás!
Komolyan én megpróbálkoznék egy fókusszal vagy frei tamással, és ott lemondanám hogy patkány emberek döntöttek és szabadon engednek egy másik patkányt!
Nem börtön,fogház! ! !
A lány apja nagyon kikelt magából.Én ott basztam volna szét az embert.
Magyarán azt mondták,hogy a Barni is hibás,miért ment ott,mikor az autó elözött szemből
Nagyon okos volt a szakértő aki volt vagy 60 éves,meg az ügyész és a bíró is,de egyik sem ült soha motoron.
rohadjon meg a magyar igazságszolgáltatás és a jogrendszer.
Tesó, ez elszomorító. 1 ember élete 6 hónapot ér? Milyen világban élünk? A családjuktól ÖRÖKRE elvették őket, és ez a genyláda másfél évet lesz a börtönben? Ráadásul 5 év múlva visszakapja a jogsiját?
Hihetetlen!
Abdul!
Leforgattad 4ben tíltásig és és és milyen,jóóó?klafa?És megmaradt a garanciád?Cipőben,vagy csimmában motorozol?
Üdv mindenkinek! Hát influenza ide vagy oda, de én sem bírtam ki... És mennyire jó volt! Nekem Bp-Piliscsaba-Csobánka-Pomáz-Szentendre-Bp volt az útvonal... November óta jó volt újra érezni. Nekem meglepő módon inkább pozitív tapasztalataim voltak az autósok körében, észrevettek és a sorokban állva is lehúzódtak. Legyen ilyen ez a szezon...
És nem szép dolog, de megvolt a 4.-ben tiltásig...

Kykee, a mai világban sajnos azt kell mondani, hogy még az is nagy dolog, hogy ülni fog az a fasz...
hogy mennyire a pénz beszél:
néhány éve nővéremet elütötte egy auto a zebrán(győr,ipar ut).látási viszonyok jok voltak,kicsit sötétedett már.a lényeg h 1értelműen az autos volt a hibás.nővérem nemtom hány napig kórházban.autos nem látogatta meg(különben vendégmunkás vt vhol ausztriába,ment haza,kocsiba 6an...)nah mind1 nem mesélek el mindent,a lényeg h 2 év tárgyalás után az autos olyan ügyvédet fogadott,h kimászott mindenféle bajbol,értem ezalatt a kártérítést,jogsiját is megtarthatta stb!
(dióhéjban)
amugy bocs h offoltam
Szia mindenkinek.

Hát nem bántam meg,hogy kicsomagoltam a ponyvából a kicsi drágaságot.

De jó volt megkergetni a Szentendrei úton oda-vissza. És gyönyörű napsütésben, csak a tökömet csapta a tarkómra a viharos szél
De ez 1 Januári álom volt!
Pitykó!
De 3 emberéletért csak 1 év 6 hónap fogház?
Ha én csináltam volna akkor 10 év lenne az biztos
Nekem szerencsém volt vala,egyszer sem igazoltattak,míg nem volt jogsim.Volt,hogy kifordúltam Almádiban a motorosrendőrök elé,de mivel félnormálisan mentem egy új mocival így nem basztattak.(új mocit nem adnak el jogsi nélkül,ghondolják)
Tehát nem kell szépen a szabályokta teljesen betartva közlekedni,de túl gyorsan sem.Az lesz a feltünő.
De mikor meglett a jogsim, rá egy hónapra már nyüzsögtek a rendőri igazoltatások
szóval menj,de ne túl szabályosan,viszont jobban fogsz figyelni az tuti és jobban kifinomúl a reflexed is.
Kívánom legyen szerencséd és annyiszor igazoltassanak jogsi nélkül mint engem
De elítélték, ha jól értem.. Az elfogultságot símán eltudom
képzelni. Motoros ill motorfényező haveromnak közel 4 évig húzódótt a per. 4.500.000 kártérítést
kapott. Ennek ellenére Ő is azt mondta, h nem volt kerek minden
Ma már bíztos, h elkések a melóból ! De...............a fiam rábeszélt és kimentünk mégegyet motorozni.
Úgy jöttem vissza a kocsival. Megérte faxa volt. Messze vagyok a 170 től. Az ilonai dombon alúlról
sutty 130-on lehet lenni. A tetőn győzzek megállni . Mennyire bűntetnek jogsi nélkül.? Különben így túl ovatosan közlekedik az ember 2x en figyel. Nálunk ma normálisan közlekedtek, senki nem akart kipasszirozni.
Szevasztok!
Nekem a mai nap eddig:
Tárgyalás reggel 8:45töl,11.50ig.
Tartalma:Horváth Alajos,tragikus kimenetelű közúti baleste elöidézője.
Röviden a tavaji balesetben meghalt motorostársunk Öri István,Berta Barnabás és menyasszonya Orbán Szílvia haláláért felelős Horváth Alajost, ma 11:50perckor jogerőre emelve az ítélőtábla, 1év 6 hónap fogházbüntetésre,295.000.-forint perköltségre és 5 év gépjárművezetéstől való eltiltásra ítélte a Bíróság Veszprémben.
Nagyon sajnálja és nem emlékszik,hogy mi történt. Kamu,kamu,hazug szar
Természetesen a motorosokat nem úgy kezelték, ahogy azt kellett volna.Elfogultságot véltem felfedezni a teremben a biróság tekintében,de nem csak én.
Ismét a pénz beszélt a kutya meg csak ugatott
Most megyek bankotrabolni és nagyon sajnálni fogom,de az akkori idegi állapotom miatt sajnos nem fogok emlékezni semmire így talán megúszom valami ejnye-bejnyével
10-20 éve ha látta ez elöttem haladó hogy előzni szeretném lehuzódott és biccentett egyet mikor mellé értem , ma mikor meg kezdem az előzést szépen elkezd befele sodródni és a pofámba röhög mikor mellé furakszom , de hamarosan kiveszek biztos a kocsijából valami barmot és fojtom meg az útszélén !
én is mentem kb 30 km-ert ! kétszer pereceltem majdnem ! 170 nél ki jött elém két kutya , utána kb ugyan ennyinél egy szar daewo ticót előzött egy baromállatrohadtkurvapicsa a kalosával , hogy kapnábe meg minden barom azzal együtt aki ezeknek jogsit adott ! hozzá teszem a pina nem is teljesen előre nézett , reakciója az volt hogy a fejéhez kapott ! még szerencse hogy meleg volta guma és tudtam satu fékezni , az idén minden megdöglünk ! direkt ráhuzzák az emberre a kormányt szemből ..........
nekem eddig: miklós - árpád híd - miklós - árpád híd. Este lesz még egy árpád híd - miklós
HI. A mai nap Kerepes - BP.Zugló - Gödöllő - Fót - Kerepes Faxa volt, de egyedül unalmas.
Most ebéd, aztán délután meló, de így már vidámabban.
Étvágyat....
hát azért köszi
Egyetlen 45-ös van raktáron még ebben a színben, és ilyen nem is lesz többet, csak az új modell/színek.
Kedvezmény nincsen rá (nem adhatunk a PUMA miatt), de decemberben pl. úgy volt akciós, hogy vásárlási utalvány járt hozzá.
Szeretném megkérdezni hogy ebből mekkora kedvezmény érhető el ?
ebben a színősszeállitásban létezik kb 46 -os ?
brutale
Kykee, most pontosan nem tudom hogy mire gondolsz, ha erre a Sidi-re, ez asszem 60-70 között mozog normál áron, de a Full-Gas-ban szerintem tart még az akció!
Ha a Pumákat kérdezed, azok meg így néznek ki:
1000 (verseny): 89.900 Ft
Desmo (sport): 62.900 Ft
Brutale (túrasport, nem találtam képet): 54.900 Ft
Bonneville (túra): 49.900 Ft
Flat 2 (motoros cipő): 44.900 Ft