Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinek van 2db felesleges hátsó irányjelzője?
Jó ezt hallani,mert van aki a fordított cserén gondolkodik!
Nálad lesz a józanodás
Ezüst szín,mindegyikben van!De KÉK nincs az EZÜSTBEN!
én bittos ott vagyok!

1.Kykee
2.syrus
3.
syrus6
Meg a 200 -ik kilometert se hajtottam bele.Hanyagsag
Elotte GSX-R600-om volt.Nagy valtozas de MEGERTE!
Az enyém nem mozog már!vízszintesen áll mint a cövek!
Hogy vagy Maci!Jössz a Szilvibulira?
Nekem(ha minden igaz) egyedi amolyan ÖCSITUNING módon lesz megoldva!
nem, hanem mert nem oda esnek a csavarok ahova a gyáriak, és azért, mert a ygári lámpa takaróját faragni kell, plussz mert nem lehet berögzíteni bele a lámpát, hanem ragasztani kell. Különben mozog, mint a kykee-é.
Novemberben intzkedem,de elöbb kellene azt tudni hogy kit érdekel és ebből hányan jönnek el!
Felhívom a Szabó Attila moto-mester urat és egyeztetek vele!
A KÉK után!
Mert te raktad fel!
Ott láttam a GSRt előszőr!Majdnem nekem is onnan lett,de hát a Nívo jóvoltából hozzájuthattam az ország első GSRjéhez,GYÖNYÖRŰ EZÜST SZINBEN,MERT UGYE AZ A ALEGSZEBB SZÍN!
Nem hangzik rosszul!de azt lassan le kéne tutizni!
ez a JF-es? Nagy szopás volt felrakni, nekem is ilyen volt az előzőn. Nem véletlenül nem szedtem le amikor elvitték a roncsot....
A CbPistával,meg a Dj Budaival meg jómagam ,97"ben csináltunk egy techno partyt a második szinten!
Tök jó volt és arra gondoltam,hogy Szilveszterre ki kellene venni és egy nagy bulit csapni!
Szia kato28,
Egerszegen a Moto-Centerbe vettem es nagyon-nagyon jutanyos aron.
Egy 40 eves embere volt.Csak a felesege kenyelmetlenul ult hatul es eladta.
Ricci bácsi!
Megyek én oda hamarosan,mert már impulzív a dolog!Fura!Akkor hívlak és jól meghívsz a városba ebédelni,aztán meg vacsorázni!Mindenhova beülünk és oltjuk a bigéket!
Motopityu!
A hülye tesztektől nem fogod megvenni a vasat?! Hidd el a GSR városi forgalomban is tökéletes!50km/h ig olyan mint egy robogó! Vegyétek meg,ne vaciláljatok!EZ ALFAPARANCS
Adom!
Hogy gondoltad?Részletek?
remélem a hétvégén már mehetek érte és akkor NYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍHHHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚ
Akkor járj úgy,ne legyen baj!
Szeva Riccer!
Gondoltam egy ilyet,hogy a Hungaro ringen lehetne egy szilveszteri bulit nyomni!Vélemény?
Nyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhháááááááááááááááááááááá
áá