Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zsir a vasad nagyt hol vásároltad milyen kedvezménnyel?
Sokan így voltunk vle!
Mennyit tekertél már bele? Volt már előtte is moccod?
Meg csak 2 honapja van nalam, de bevallom szerelem volt elsö látásra
Szia!

És milyen jól tette!
Mikor vetted a kutyulit?De látom a szint is elkaptad ez biz nagyon jó izlésre vall!
Kykee tezsvír intézte occsobé,az 1ik ismerősömnek(ő vette meg a laca kipuffját),de amikor meglátta visszatáncolt!Így rajtam maradt!
Egyébként semmi baja,lemostam+lefújtam szilikonnal és mintha gyári lenne!Ja a Kykee-nek is ilyen van!
Jól tette az Ancsa!
Sziasztok!

Ancsa küldött hozzátok.
Szép napot mindenkinek!
arra nagyon figyelj , hogy Gsr legyen !
Gino te zalaegerszegen vetted?mire figyeljek náluk mire gondoltál a sunyiságon hitel?
szia Gino milyen idö van nálatok itt Óváron 2napja esik és persz még mindig!
Mi ott vettük, háááát...... bennük is van sunyiság.
Mondom nem kell.....
A te véleményed az a tiéd, az én véleményem az viszont több ember véleménye is.
Köszi Ricáro nem tudom még nem voltam bent személyessen mert a 7-en külföldön van a Fönök de a jövö 7-en beviszem a vasamat megmutatni utána majd megirom a véleményemet !most a zalaegerszegival e-mailezek nekem már az is öröm,hogy válaszoltak a levelemre!arrol valami infó?
kell, ha addig élsz is!

Nem cserélünk, nekem nem kell a tied!
nem baszogatom, csak agresszíven véleményt cserélünk
és az milyen?
3 a magyar igazság
engem minden megoldás érdekel, csak legyen lehetőségem elmenni

de érdekelne a Kykee terve is, amit már mondott, de nem reagáltunk, de azért nem reagáltam, mert nem láttam, így azt hiszi nem érdekel, pedig de
volna egy jó hely ami nagyjából mindenkinek elérhető távolságra van , Velencei tónál a cápa vendéglő egy ismerősöm üzemelteti . ott lehetne a pót előszilveszter decemberben / elején- közepén /valamikor , mit szóltok ?,
Szia Pele, érdekel a dolog
Mér nem kő Neked
ezzel nem értek egyet, vagy legalábbis velem még senki nem köcsögösködött. januárban, mikor előmásztak a mocisok, mentünk a Szigetközben egy spannal és Kiliti környékén leállítottak minket, szonda volt és további jó utat.

Ha érdekel a kipu meghallgathatod nálam is
Sziasztok!

Pont olyanok, mint az óváriak, az én konstrukcióm szerint drágább volt vagy 200e-rel, mint a legkedvezőbb ajánlat.
Előtte egy hétvégére elhoztam tőlük egy GSR-t kölcsön és még amit +ban ráfizettem a km túllépés miatt, azt sem ajánlották fel, lekezelően kezeltek, stb. Aztán amikor komolyra fordult a dolog, már nem is mentem be hozzájuk
volna egy jó hely ami nagyjából mindenkinek elérhető távolságra van , Velencei tónál a cápa vendéglő egy ismerősöm üzemelteti . ott lehetne a pót előszilveszter decemberben / elején- közepén /valamikor , mit szóltok ?,