Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!

a Kykeeék hogy vannak? :)
és Te hogy vagy?
sZIASZTOK!
SZIA KYKEE!Hogy vagytok?Merre mentek holnap?
én nem kockáztatok
neked meg miért vörös a fejed?
éééértem. Az első dupla annyit bír, mint a hátsó? Amúgy én úgy tudom, nem számít, hogy ugyanaz van e elől és hátul, csak a méret a lényeg.
mert csak hátsót vettem és nem akartam hogy a két keréken külömböző legyen..Majd ha az első is elfogy akkor michelin pilot power lesz fent

Sziasztok!
és miért ragaszkodtál hozzá ennyire? A Mischlein éa a Pirelli is ugyanaz az ár, éa azokat jobban dícsérik.
7700-nál raktam fel az újat, de már 7000-nél slick volt a közepe
Mondjuk azt tudni kell hogy nem közlekedek valami lassan, és volt 1 kakucsring, 1 euroring és 1 hungaroring is benne.
2500-ért rakták fel kisújszálláson centirozással. Mentem le szabolcsba, és a gumis srác készségesen talizott velem útközben, elvitt egy gumishoz. Csak ajánlani tudom, korrekt emberke.
Hello Tutis!Mennyi volt a felrakás,és mennyit bírt az előző bt14-ed?Üdv!
Gino, Tarka, itt nézzétek meg a gumit, én is itt vásároltam. A bt014 38-ba volt + felrakás
motorgumik
Igen, ezzel én is így vagyok.
Szia Zsuzsi!

A körülményekhez képest, köszönöm jól vagyok. Csak még mindig fáradt....
Szia Gino, remélem, jobban vagy!
Már nem lámpa?
Nekem is kellene hátsó gumi.....
semmi,még szabin vagyok.

megyek csinálom a féltetőmet....

meg hátsógumi köll a tl-re.
Szia Tarka!

Mi újság ikertesó?
holnap meg szombat 14!
Szia Zsuzsi!

Teljesen igazad van.
Sziastok! Vettem plexit a Motorra! Teszteltem,jól tereli a szelet a felsőtestről.20.500 Ft. volt. Majd rakok fel képeket!Üdv!
Á, ne féljetek. Ha menni kell, nem kell hozzá péntek 13, ha meg nem kell menni, akkor mindegy, milyen nap van.
Nem vagyok babonás, de ma különösen figyeljetek magatokra, péntek 13!
gúútenn móórgennnn!
Jó reggelt mindenkinek!
Steve!

Köcce! Sirály!