Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudja ám mindenki,hogy balhéztatok bennt a wcben!nyugi,már mindegy és kár a magyarázkodásért!
TYBEE!
A valagad dűűne ketté azt a képet nem birtad volna meghagyni a mem.kártyán most azt hiszik valami bajom van a Steve-el.Azt pedig semmi semmi se nem van. Tök rendes gyerek(bácsi). Na mindegy ezt elbasztam. De még számolunk azért hogy felraktad.
Steve!
Bocs ég a pofám a kép miatt de ugyfest most magamra maradtam (behúztak a csöbe) és megint nekem volt akkora arcom hogy NEM VISZAKOZTAM amit NEM IS ÉN TALÁLTAM KI ! (szeretném hangsúúúúúlyozni) Úgyhogy mégegyszer bocs! Semmi de semmi hátsó gondolatom nem volt vele.
Sziasztok!
Nekem is kicsit oktatnom kellett(szóba elegyedtem vele) egy vén faszt hogy is van a kresszbe ez meg az, aztán akkor most áljon neked feljebb (kedves uram), mire mondta ő hogy elfértél nem? na akkor már nem volt kedves uram meg nem is halkan beszéltem hozzá de asszem sikerült neki érthetően elmondanom mert aztán már többet nem szólalt meg és nem is nézett még csak rám se.
Szereztem egy újj barit!
Pedig milyen jó hangja van a tükörnek amikor rotyog!Abban minden benne van,mikor leütöd!
Sziasztok !
Szerencsésen haza érkeztünk !
Nekünk is volt a mai jobbos kanyarodáson kívül / ami teljesen az én hibám volt / majdnem 1Xantia tükör akció.Szolnok elkerülőn haza felé az Ipartelepnél úgy besorolt a gyorsító sávból,hogy majdnem átlökött,vagyis átkellett mennem a szembe jövő sávba . Integettem neki ,de nem azért mert régről ismerem.Valószínű holt térben voltunk,a nyaka meg nem forgott a Xantiásnak .
Ezek ellenére is rendkívül jól telt el ez a gurulás.
Jól van, akkor Ti is otthon vagytok
Jók a képek!
Mennyi szétszórt GS(X)(R)
Komoly mi?tőled kaptam és is betonkész vagyok tőle!
Szép egy társaság mondhatom! ! ! ! ! ! ! !
Csupa rosszarcú motoegyed
Sziattok,bakker nekem is ilyen flessem vólt!
Mi lehetett abban a sárga bogyóban? Na dobok még1et!
Jéé,pont erről beszéltem!
Hi Badlac!te is ott voltál
Sziasztok!
Hááát ilyet!
nagyba elmotorozm egyedűl a Velencei tóhoz(Hungary) és nézem minden hól szétszóródva egy-egy GSR az úton!Akkor nézem az egyiken az Abdul,a másikon a Steve,a harmadikon,Syrus a negyediken Badlac,az ötödiken Gino,a hatodikon Béla,a hetediken Reet,a nyolcadikon Tybee és Ádám a kilencediken meg én ültem.Ezt úgy vettem észre,hogy elgurultam egy kirakat elött!
Aztán ha már épp arra járt mindenki zabáltunk egy kollektívat és aztán a Bélával elkisértük Őket a 811esen Pestre,hogy nehogy eltévedjenek!
Jó meleg és rengeteg autó van tehát kíváló motoros idő
Béla merre tüntél el?he?
A 71esen volt egy motoros baleset.A trabantos kifordult egy bandit elé."Szerencsére" a mentő jött a motorosért.
Nekem ma ismét volt egy tükör akcióm(nem leértékeltet vettem),mert az autós meg sem várta hogy elhaladjam mellette és előzésbe kezdett.Kicsi kykee utána eredt és rotty a hátrapillantójának
Zsuga , de nekem fúrcsa a szabás mintája !
Sziasztok! A képeimnél látható a plexi!F.Fabri gyártmány.Sötét füst.Üdv!
mi újság gyerekek? Az egyik legtöbb hozzászólással rendelkező fórumból az egyik legelhanyagoltabb felé megyünk.
Szia!
Szia Ricardo!
Szerinted?
Amúgy sziasztok!
Szia Maci!

Számít, hogy milyen keverékű gumi van elől és hátúl!
Ha azonos, akkor tapadásuk is azonos.
Persze vannak jó párosítások.
Ilyenekről tapasztalatból tudnának mesélni tapasztalt motorosok.