Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első nagyon jó!
Nekem is kell, a szarva közt AKMT, alul ERIK64 felirattal!
Naaaaaaaaaaaaaa, lécci,lécci,lécci!
Megkérdezzem mennyi?

Csupán mérd le a hütőd......és adj méreteket.......





Én ilyeneket rajzolgattam most unalmamban
Jól tudod. A Strada a túra gumija a Pirellinek. A sima jobban kopik de jobban is tapad de azért ez még nem szuper sport gumi, ha szeretsz kanyarogni vedd a sportosat. Viszont mindkettő profiljára igaz az ,hogy csak párban jók a vizes úton. Ha az elsőt nem akarod ilyenre cserélni akkor valami más tipúson gondolkodj, vagy ovatos legyél esőben. Nekem volt hátul Diablom, elöl pedig valami más de nem volt olyan veszélyes csak oda kellett figyelni. Bár esőben és vizes úton mindig jobban figyelek és óvatosabb vagyok.
Gondolod hogy a strada-nál nem számit annyira hogy az elso is azonos legyen mint a Z6-nál? Szemre /képeken/ talán a Z6-nak simább a kozépso része /minta nélkuli/. Még a Dunlop Sportmax Raodsmart-ot nézegettem, de a Pirelli szimpibb /meg a tesztek is picivel jobbnak hozzák ki/.
Én a stradát venném, az tovább bírja.
Csak viccőtem, de tök jól néz ki az a fotó!
A fokozatkijelzőn a nyolcas szám csak optikai csalódás az én banditám is hat sebességes mint a tiéd.
Egy kis rock-motoros feeling?

http://www.coolheadclan.hu/ind...
A klipet nézd meg!

Molics Zsolti mintha fogyott volna!
Múlt héten azt mondta: Már alig vagyok két mázsa!
Hát nem könnyű!
Hegyen biztos sehogy, mert sem elindulni, sem megállni nem tudnék!
Oda a fiam DT-jével mennék, ahhoz van megfelelő gumi, és kicsi súly is!
Nálunk fent a hegyen 1 métert nem mennél!
Hát megnézném hogy motorozol hóban egy 180-as gumával.
Biztos jókat kacagnék!
Ilyen tiszta motor nincs is!
Hogy csináltad, hogy a tied 8 sebességes?
Kellett egy kis mozgatás nekem is meg a moccnak is! Óvatos vagyok ilyen helyeken, de azért egy egész hét nem telhet egy karika nélkül, mert akkor ráfanyalodok a sárkányra!
Élvezet nélkül nem lehet élni!
Az én hűtővédőm így néz ki! Puig termék.
A Pirelli Diablo-rol vagy a Diablo Strada-rol beszélsz? Ugy tudom a Diablo sportgumi, gondolom jobban tapad, gyorsabban kopik. Kb. ugyan olyan árban tudok "sima" diablot és diablo strátád is /5 200,- Sk/.
Nekem ilyenre fáj a fogam.
Szia!
Én conti sport attack-ot használok , semmi problémám nem volt vele.5-6000 km-nél elfogy általában,de a conti road sem bírt többet!Sokat gurulok Lepencén nem kirándulós tempóban és soha nem volt problémám a gumival!Szerintem ha a conti mellett döntesz, akkor vedd a sportot!
Ez sem mutat rosszul! A különbség az, hogy nekem ott minden fekete. Nem tudom, hogyan mutatna egy fényes láncvédő.
A hűtőnél sztem jó lenne a te mintád is, esetleg esSO felirattal. A más méret miatt nem hiszem, hogy olyan egyszerű lenne a más felirat. Mert gondolom az adott méretre vonatkozik. De azért biztos megoldható. Ha van ideje és akarata a tulajnak, esetleg a stromos fórumon feldobhatom, hátha kellene vagy 10-20 db.
Szia. Valóban szerencsés ha egy mintázatu guma van elöl és hátul is. Az álltalad említett Z6-ra ez fokozottan igaz, mert ezeket így is tervezték. Nagyon jó a vizes uton de csak párban. A z4-ről lebeszélnélek és szerintem már nem is lehet kapni belőle frisset csak régről maradt pár kereskedőnek néhány darab és azt próbálja elpasszolni de már azok is régi gyártásuak. A pirelli diablo szerintem jó választás, nekem is volt fenn. Jó gumi a Continental-ból a Road Attac ill. ha sportosabbat akarsz a Sport Attac. Árban a Contik a legjobbak. Persze nagy agumikból a választék, tudsz válogatni. Ezek az én tapasztalataim.Üdv: Szabi
Szerintem amugy igen - feltéve ha mondjuk neked is jó az Én verzióm csak ahol BANDIT van, ott neked VSTORM lenne....vagy DL650......
Mert ugye akkor csak azt kell átírnia....


De itt van még pár ötlet:-)
Ezt is megtudja szerintem csinálni, hiszen ugyan az a technológia
Ja spéci software kell hozzá, a megszerkesztéséhez elég az autocad, de a kivágáshoz más software is kell, Artios stb.Igazából neki kell megszerkesztenie aztán már csak egy gombnyomás.
Ha tud 18mm-es laserfát is kiégetni ,akkor tudnék neki rendszeres munkát szerezni.
Mondom.....

Valami lézeres vágógép......ha jókl tudom autocades programozású
gondolom igen, de az ár az csak egy has...... Én szépen rajzolgatok egyet, elküldöm a haverral....és majd akkor tudom meg hogy mennyi lenne....
Ez működik nem bandit esetében is? Mondjuk egy DL-re is 3 ropi?