Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

:-) Most már megkönnyebbülve írhatom, hogy benéztünk valamit a fáradtság miatt....Tartoztunk az ördögnek egy gyakorlással.
Ezek után már pincében, lekapcsolt lámpánál is szétesik az 1200-es agregát
2x?
Természetesen megoldható! Ez csak egy gép. Nekem sikerült 1 hónap alatt 2x szétkapnom :-)
Ha találsz, szerencséd van. Csak nagyon hozzávetőlegeset tudok mondani. A munkadíj kb50-60ezer forint. A fogas, ha új, akkor kb 60ezer, ha találsz használtat, akkor 30-40 egy váltó és akkor arra nincs gari.
Nekem van 5. párom. Megnézem neked de ezek is használtak!
Hibátlannak tűnnek de felelősséget nem vállalhatok értük csak annyit, hogy nekem az nem szól és nincsenek rajta külsérelmi nyomok.
Mikirnek most lett javítva, meg lehet azt oldani...sak időben kell keresni a donort...
és jól értelmezem neked volna fogaskereked
mit saccolsz e javítás mibe kerülhet
köszi mentve ha gurulok akkor mindenképp útba ejtenélek
Őszinte leszek! Qrva nagy gáz de majd holnap elmondom részletesen. Nem untatnék mást ezzel és különben is hallanom kell.
06204292773 Ádám
igen olyas mi
ha tartom a gázt akkor elhalkul valamelyest
nagyon gáz ?
igen szerintem is az lehet a baj
igényt tartanék rá
mennyi be kerülne ?
nagyon meg köszönném ha vetnél rá egy pillantást
te még is csak jobban meg szak érted
esetleg elérhtöséget kérhetek
enyém 06 30 637 59 77 Károly
A fejidom tartó és a váz között az egyik M8-as csavarnál van egy szilent! Az ki van kopva! Ha esetleg kell van egy új nekem!
Ebayon 51e postával.Itthon lehet olcsóbb is. Plusz a szerelés.
Kössz Pali!
A diagnózis pontos. Ne kínozd! 5.-ben ne használd! Gondolom motorfék üzemben csendes, amikor gyorsítasz, akkor meg üvölt...
Gyári: NGK JR9B
Érdről hoztam el
a fejidom rázkódik be furán azt hitem stabilabb ,azt hiszem a váznál középen ahol kapcsolódik ott van gond
érdekes a többi fokozat semmi gond a 5 -dik a Ikarusz busz hangot ad ezt legjobban akkor halain ha felkapcsolok már mondjuk 60-s tempónál 140-nél nem halottam mert a sisakba nagy volt a menet zaj
HA kell valakinek, nálam van minden fogaskerék. Ossze lehet hasonlítani, mielőtt az ember feleslegesen szétkapná a blokkot.
elvileg az 1,1 es légolajos 5 gangos. Én a megvétel előtt megnéztem fog és cikkszám szerint.
1,2-es?1,1?1,0?
88-91
Melyik gixxer váltója jó bele?
HA holnap gurulsz, gurulj erre. Bp xv ker...
Illetőt...