Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit szánsz rá a Pitre?
MCM150
Azigenazigenazigenazigen!
komolyabb motor alatt esetleg crossmotort értenél?
nekem van egy Yz-m (is) sok új alkatrésszel, jelenleg szerelőnél összerakásra vár (főtengelytörés után), esetleg csere? nekem ez túl drága, sokat eszik, ezért adnám kitalálhatnánk valamit úgy hogy midneki jól járjon
Nekem van egy eladó,az adatlapomon láthatod a hirdetést ,ha tetszik hívj fel mert nem mindíg tudok gép előtt lenni! A motorhoz van egy rakat alkatrész meg gumi meg kerék stb.Ja és nem azért adom el mert szét van hajtva hanem egy komolyabbat szeretnék venni.A motorban 23 üzemóra van ebből kb 2 ami pályán ment bele!
heló!
nem tud valaki eladó chp speed minit vagy racingot?:) vagy esetleg más pitet 10' 12'es kerékmérettel?
képzeljétek el eltöt a vázam naon zuztam a vasnak a fölsö blokk tartó konzolnál tört e xd de meg hegesttettem
de remélem össze jön
köszönöm pedro76
Éjszakai Motorozás Máriapócson:
Klikk ide
Sok sikert pitpro!

Külön indul a Pitbike kategória Visontán!


Tehát tessék minél többen eljönni!
siaztok mi itt bicske mellett 5 en pit ezünk és tok jo egész nyáron ez van reggel felkelek és megyünk a hegyre tök buli van itt 1 kurva jo krossz pálya és van miko 9-23 ig ott ökörködünk közüllünk csak 1 em bernek van 2010 es bse je de mi az épitettekke van miko odaverjük! most ki akarjuk probálni a pitbike üzletetmert van hej ahol tudnánk árulni és van köztünk felnött is mert ha nyitnánk 1 üzletet akkor talán kapnánk ujj motorokat szoval lehet szponzorálnának minket pl 5 mintadarabbal és ez az egész onnan jött hogy én élek halok a pitbikozásért és jo lenne ha nem 1 ijen motorral kellene szopnom szoval lehet összejön ez a dolog és akkkor megyünk veletek pit ezni mert ien mocc okkal égö lenne szoritsatok hogy össze jöjjön mert akko 5 emberre többen mocc oznátok
Szerintem aki pénteken jön világtalankodni az hozzon magával 1 lavor vizet amibe megtudja mosni a birsalmafejűt ,némi pálinkát és sört a szúnyogok ellen , micsoda ? végünk lesz ? maj jó rátokküldöm a guminőt és majd nektek lesz végetek
Tudja valaki,hogy pénteken lehet csövezni a pályán?Vagy keresek helyet a Hotel Interkontinentalba?
A Déli régió 3 fővel támad Visontán!
Tomi,Atti és jó magam.Végetek lesz!
Csöccs! Te tudsz jönni?
Csőőőő!Nagyon facca lett a motor Jónízkiheh, remélem jöttök Visontára mee jó kis bulit csapunk! no meg a keleti szektort jó lenne minél többen képviselni
ha nemvolt bekötve eddig, és nemis tervezed lámpa használatát, akkor nemgond
háj. addigra enis rendben leszek a gípsarkannyal, es mehetunk .
kiraly. . kb ugyanezt muveltuk kiscsacsaval ugyanitt, mint a race 1-en. voltam mar a pályan, teccik.
Pitbike Supermoto-sok!
2 videó a visontai pályáról, pitbike-al:
Pitbike SM Race 1 - Visonta
Pitbike SM Race 2 - Visonta
akkor szurkolunk hogy el ne vigyék az a jó pitbike-ot
Sajnos felbomlóban a csapatunk és úgy döntöttünk inkább endúrózunk. Annak az esélye hogy elkel a gép igen csekély de ha megmarad egy két versenyen még felbukkanhatok.
Imu:
Gyere mindenképp Visontára. Nagyon jó kis pálya, és leszünk rendesen...

Kari:
Hogy hogy eladod a Pitpro-t? Csak nem abbahagyod a pitezést?
nagyon fasza a gép! lassan jó lesz a térdem, aztán lehet lőni neki újra (vettem egy új hátsó telót, öhlins reméljük fasza lesz)