Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj,mizu? Balitól valakinek valami?
M3nyus, neked miért repedt el a blokk? És milyen típus? YX?
Stét
Szia! yx140 blokk van a stompban? Volt vele valami baj
Miért lett kicserélve eredetileg nem DNM van benne vagy csak azt írják?
van egy eladó Monster PRO Racer 140, pitbike.hu motor menüpont alatt megnézheted, hátul kilett cserélve eredeti dnm telora, neoprén teloharisnya, uj fék-kuplungkar,
200e
érd., mail
Hali szerintem külföldön annyival olcsobb ha saját magad mész ki akkor már nem éri meg.Itthon az újak 180 ezertől 500 ig találhatók
használtak 150 től már vannak amik jobbak közé tartoznak 125ccm től 160ccm ig vannak a www.motoaction.hu nézz körül ott vannak újak és jók is. új drágább pár 10sel de szerintem érdemes újat mert azt nem hajtotta senki:)100 ezrest ne vegyél szerintem mert az szét esik 100km után meg a nonémekhez nincs alkatrész
remélem tudtam segíteni
MuZs
Ma kimentem az ipari parkba csapatni egyet nagyon jól lehet menni a parkolóba első kereket sikerül majdnem teljesen ledöntenem de hátul azért maradt még fél centi de szerintem nem lehet jobban dönteni mert akkor a tapadás nulla lesz Remélem jók lettek a képek
Sziasztok!
Tudtok vmi infót arról,hogy külföldön milyen árban mennek a pitek?
Sportmotorom van és mellé szeretnék egy pitbikeot hülékedni Kakucsra. Első körben a cél hogy minél olcsóbbat találjak,aztán ha igazán bejön verseny szinten is belefolynék.
Esetleg eladó rokka?
icconyat íze van enyhén fokhagymás vajjal meg öntve meg egyenesen királyi lakoma
Hmmm de finya lehet még nem volt módom megkóstolni de rajta lennék
stét
Faja nekem teccik bár még csak ismerkedünk.
Szeva Karesz elcserélted a szép Repsolt és milyen a cb 1000?
lehet valamit intezkedek a pálya irant. hatha öszejonne. . ezis egy lehetoseg
akkor intezed?
szasztok. . most hetvegen hova lessz menet? mehetnenk szoboszlora.
Okékakéka!
Háj! A nagy utánfutóban elfér a pöcsköszörűd, uh jöhetsz.
Na, szerintem valahogy maj megoldódik , tuti hogy nem hagyunk itthon