Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stét mindenki
Hali én is beférnék még... .
az utobbi. hogy jol erezzuk magunkat
Cumiszáju meszticcsajok
hej-hó!Na jó lesz ez,gyűlik a nép.Hétvégén már én is lövök,holnap megjönnek a gumcáim.
Kívánságok 18.-ra?
-színpad,szöszi zászlós csajok.....stb
Alap, h számitok rád
Szombaton elmegyek ernyőzni, ha nem lesz olyan fasza az idő, meg nem verem oda magam, akkor megyek állat(vásár)kodni
apropó. vasarnap allatvasarnal pályamotorozas
nagyon odabasz .ien kell nekem is. na majd eloben meglesem.
rám számithatsz. en megyek
Hozzad csak .
Egy kisebb rakás pitet simán elviszek.
Az én kis recsegőmet is bedobhatnád, ha elfér! Csatlakoznék a túrához.
Hájjj
Remek öklet, tutira szabaddá teszem magam és aki igényli, azt elfuvarozom a mi perifériánkról. Imádom Kecsót, mert mindenhol 3.-4.ben végig lehet nyelezni. A fékhez hozzá sem kell érni. Csak a húsvéti nyuszitúl szeretnék kérni még egy kis motorerőt!
Imu! Így néz ki a kormányfék felszerelve, hátha ötletet ad...
Nem tettem fel másik nyerget, száműztem a lábféket, így csak ez lesz a hátsófék, kicsi megszokást igényel, de tökéletesen használható akár a kuplunggal egy időben is.
Kár hogy nem sikerültek a videok pedig, direkt úgy motoroztunk mint a filmekben be kell még repülni azt a kamerát hogy éles helyzetben faszán múkodjon
Dógoztok kutyák?
Morgen
nem gondoltam hogy ezzzel ennyi baj lehet.
gyü de faxák voltatok
Hmmm....szép munka gratula na ott kezdődik a gumi na az enyém sose lesz olyan... amúgy reggelt
A gépelés jó volt, de csalódás volt, h csak nem tudtam összehozni egy fasza belsőkamerás kisfilmet
Annyi haszna azért volt a mai napnak is ,h tudtunk tiszta köröket menni és lejártuk a gumákat a sarkáig.
Van még video is ,majd holnap megpróbálom feltölteni ja meg Znél vannak onboard felvételek hátha sikerült belőle
Az yx 160 kidobálja a 2. fokozatot ! A nyáron széttört a blokkhéj , utána elment a gyujtás, 2hete letört az olajcenrifuga agya, 1 hete letört a kuplung agy, most meg a váltó szarakodik és ezek még csak a blokk hibái voltak. Pedig mindig új alkatrész került bele. Nem is tudom milyen blokkot kellene venni ? Ezen agyalok!
Itten vagyok