Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úúúú de fasza köszi de aszem ismét kimarad elkúrták a gumit felrakáskor majd jövőhét szerda.....
Kócsolom
Háj.
A lengővillát- rugóstagot elhoztam a szakitól, belepréseltem a perselyeket és beépitettem a vázba. A láncfeszitő csúszka reszelése folyamatban van.
Mostmár a kerék kellene, ha akarsz gépelni a hétvégén.
SZIA
Mi is az az olcsó ?
Valami miatt mégsem megy el az iromány
Ha volna időd , megkérnéd , h irjon vmit nekem is?
szia

ha tű kellett a karbiba kerestem neked, ha olcsó karbi kellett azt is leveleztük aztán semmi nem lett....

Kell kerék tényleg?Nekem van raktáron stompracing gyári kerék 14.000ft ért!komoly erős stb!
mmse1@freemail.hu


ez a helyes mail cím erről irt nekem este a gyerök!
Vedd meg az enyémet, olcsó is meg jó is nincs vele baj
Bali!
Írtam volna az ismidnek vészi lászló mmse1 kukac frímél címre a pit-sm versenyekkel kapcsolatban, de normál leírva sem működik a mélcím.
Csááá maj ma felhívom atteszt hogy mennénk vasárnap ,lehet megmondom neki hogy jöjjön ki ő is ,hozza a gocartok kúcsát aszt berepüljük azokat is neki szezonra
Szombatra azt a zsibi előtti zártparkolót céloztuk meg, viszont vasárnapra intézhetnéd, h Szoboszlón a kisgokartpályán keringőzhessünk egy kicsit, ha már a Diószegivel így jártunk.
Vagy ismét cukorgyári placc?
A kemény mag az úgy is azt várja hogy mikor pattanhat nyeregbe ,le van szarva az idő ,elő a nylon acskókkal meg a vv ruhával oszt csőőőőőő maj keresünk egy kis betont szt mehetünk
A vasárnapra tervezett Diószegi úti pályamotorozást a hbmotorosok az várható szaridő miatt nem tartják meg. ,
Ugy néz ki, ismét vmi alternatív megoldás kell a hétvégére.
Irj neki mélt!
Sziasztok
Kéne egy kis segítség pit ügyben !Milyen gép a thumb 125 ?
És mit érdemes ,olcsóbb kategóriában venni?és mekkorát ?
Előre is kösz !
Helló már többször beszéltünk, mos t olyan kérdésem lenne, hogy pit bike hátsó kereket 12-eset, mennyiért tudsz? tárcsa, és lánckerék nem muszály! Akár használt is jó, de ha az nincs akkor valami jó erős kellene!

várom válaszod.

üdv.: Imre
Halihóóóóóó
crf 70 tipusú első rajtszámtábla van valakinek eladó?
Hát szerintem jól néz ki és ránézésre is jónak tűnik hasonló mint az enyém csak ez klx idomos 140ccm blokk cnc olajhűtővel 190 es tárcsa elöl hátul telok is jók már csak az ára kérdéses
Erről a pitről mit lehet tudni?
Van ilyenje vkinek?
Samuka elvetette hogy kupak fa legyen belőle....