Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lesz jó
Neked a fékbetétek jók még ?Az öreg megragasztja szerintem 400 ft ér a 2 db.De amúgy meg ha debibe járok maj veszek anyagot és majd ragasztom én magunknak !" persze jó pízér hogy gázdág legyek"
Maj belepillantok, remélem nincsenek horror árak !
Kösszi !
nekem még gatya kéne
igy van
használjátok egészséggel az új cuccokat... .
Bali küldött egy 2010 es AUNER katalógot ha bárkinek kéne ruha,bukó csemma stb cross & endúró motyó csak visítson....
Nem akarunk szígyenbe hozni tikteketh
HÁÁÁj Nojbee!
Nagyon be lesztek már sukárosodva.
Szasztok...
Mingyáááá küdök egy mailt Balinak !
csacsa a kereket ne felejtsd el.
csá csumi csá
Jah nagyon éli csak most má leszedtem róla mer megvadult, a motort is beakarja hozni az ágyba meg a siltet lenullázná aszt még nem mentem vele csak a kocsmába cigiér
Szeva! Pár hete írtam neked, a kipufogóval kapcsolatban! Jövőhéten lenne aktuális a dolog! Milyen kipufogód van raktáron (ha van raktárad)? Vagy hogy megy ez nálad? pitbike.hu-n két fajtát láttam, de te multkor bemásoltál egy harmadikat is!
Nah, látom lett szemcsi is ócsóért. Le se lehet robbantani a gyerek fejéről
A fékbetétcsere az nekem is napirenden van.
Na milyen az uj fejvédőfelszerelés?
Már csak azt a szemcsit kéne megtaláljam mi?
Megélhetési cébűnözők voltak.
Éhesek is voltak, evőeszközük se volt, a monitor meg kellett, h nézhessék a neten az álláshírdetéseket, de hogy az ajtót is nyitvahagyják, na az már pofátlanság.
Szét szettem ma az első fékemet, me ha húztam még gyorsított úgy el vót kopva hogy a két betét széle felfeküdt egymáson a a tárcsa meg ott röhögött rajtam közöttük