Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az adatlapom képeim közötti pitre, és mert M. Peti javasolta...., csak gondoltam előtte érdeklődöm a hozzáértőktől...................
Stét mindenkinek
szia!csak jialing 125 vagy lifan 140 amire rakd és jobb oldolan acél súly maradjon!csak úgy ér valamit!ma már nem alkalmazzuk!szerintem szar nem szivesen árulom!mire raknád és miért?

üdv balu
itt az oldala ott mindent megtalálsz:http://pitbikeshop.hu/

amúgy meg én vagyok:)06302033084
Inner rotorral valakinek tapasztalat?
előtte/utána
.M3nyus SOS mail....
Csákó....
Parancsolj..... ezen eléred
sziasztok!
valaki CRF250 telefonszámát nem tudja?:)
nagyon fotnos lenne Pitbike alkatrész kellene!
Morgen !
reggelt...
király a tízes az tuti hogy jöhet, a 12 is szerintem még arra rákérdezek reggel ,meg az oldalsó idomból ,ami a tank mellet van aszem a jobb oldali kellene ha így lehet válogatni fekete színbe jó volna, de ha minden kötél szakad tökmindegy milyen színű .Reggel 9 -10 körül felhívlak és akkor mondom a címet
Dánke, mingyá lesem
ment a mail
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ azt oldja a penszin
az király én meg itthon szoptam a faszt egy motorral ,ugy felspanoltam magam idegileg hogy ha az enyém lenne má régen négyfele vágtam volna ,hogy még csak véletelenül se próbáljam megcsinálni azután mondom kimegyek egy kicsit levezetem magam somával a keletiparton a pittel ,ülnék ráááá ,és nincs fék mondom basszátok meg magatok itt a garázsba és elmentünk a családdal hambizni meg sörözni
Persze, megragasztom neked szigszalaggal
De még mennyit
Bekenem szurokkal
Há mindegy egy pronszát megér ha nagyon szar akkor maj csinálok vele valamit
Azért nem, mert nem hagyományos betétből csinálják, hanem valami masszából sajtolják és sütik rá.
Mi a pálya ,dógoztál ma?