Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alakulóba......
Jaaaa értem....
Itt még új volt, az első útján készültek a képek.
Hova tűnt a dekor....
Üdv szitu...
hol?
hát itten vok máááá
Sziasztok 12-colos hátsó kereket keresnék pit bike ba.. használt is megfelel!

köszönöm
Na ez meghótt ez a fórum....... .
Na a nincstelenséget én vezetem.... a fene egye meg.... óóó ha haza kerül a kicsi elkezdem rá felgyökölni az új dolgokat
Nekem mindenem van, csak pézem nincs
olyanoood is vaaan...
Semmit. Rakok rá polifoam csőhéjat.
No mi lesz hova mentek vagy itthon... vááá de jó is lenne szerinted milyen átmérőjű slag csövet szerezzek a lefogatáshoz....hányas is az a zárt szelvény...
Készülődök a holnapi gánya munkára. Vasárnapra remélem tökre kész lesz a tartód, aszt haza tudod rajta vinni azt a kis batyut.
Csákó gratula... . na mizu...
Megtaláltam a Somának küldött rugót egy hét keresést követően
Énis jártam így, de nekem nem a dugó szorult, hanem láncfeszítés után egyenes kerékállásnál a féknyereg tartókonzolja ferdén állt! Érdemes rá odafigyelni!
Eladó egy fast ace AKX01RC, marzocchi shiver rendszerű első teló+ villahidak+ hozzávaló 4 dugattyús fékrendszer, telóba motul factory line 5W-s olaj van
60k mindennel együtt, hibátlanok
Akkor kijelenthetem,hogy ez egy pit betegség
Én is jártam ugyan így betétcsere és GO
Jártam már igy. Nekem elöl-hátul kétdugós és valszeg az egyik dugattyú könnyebben mozog mint a másik, ez okozhatta a ferdénkopást. Majd a végén, mikor már az egyik sarka vason volt, be is szorult. Nállam azonnal eredményt hozott a fékbetétcsere és egy alapos féknyeregpucolás- WD40-nel fujkálás.