Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az fasza! Betuggyuk dobni a szaromat a buszodba akkó
Meg méknap mennénk, aznapra szabadra teszi magát,és gyün Imu is.
há ja....
Az pont elég
Mondjuk 3-4 fokot mondanak .
Kimehetnénk Szoboszlóra, ha ott meguntuk, átmennénk Kabára a cukorgyár mögé a nagy betonplaccra.
Értem...
Azt nemtom most mondta Imike
Csákó na hogy,hogy lejjebb vitték
Akkor ki hova akar menni hétvégén lotyózni,meg kék beszélni melyik nap,mikor stb....
Jól levitték az árát
De ha ujból az lesz ,h 3X10percet motorozhatok egész nap, otthagyom őket már az elején.
Pont ez a tervem csak abba a kibaszott garázsba még egy normális villany sincs . de rajta leszek a dolgon... ha minden összeáll én benne vagyok... .
Helló Március 14.én a volt állatvásár területén a "pályamotorozás" 3500 helyett 3000 ft lesz.
Esténként cserélhetnél ezt-azt rajta, amit meg tudsz ott a garázsban csinálni, hétközben intézem a fékbetétet, ránézek a gumikra is és ha megvan rá is szerelem.
Hétvégén meg elmennénk vmi kisköltségvetésü helyre motardolni.
Akkor ezt megoldottuk... .
jaaaa nem a kiemelő hanem a villahíd akkor jól van akkor előbb kipróbálom és majd látjuk
Olvastam, az úgy nagyon boldogságos lenne.
Most ez mi?
A kiemelőt kell nézni?
16os van nekem, próbázd ki előbb.
Az enyém most 15/43, de érzésre még lehetne kicsit rövidebb.
Mizu jó mán neked,hogy át szerelted én csak addig jutottam,hogy elvittem lecsapattam pedig valamelyik nap neki kéne esni mint bolond tehen az anyjának és belerakni a dolgokat na olvastál mailt..
Nekem egy ilyen kéne ha jól emlékszem 1000 előre egy 16 os lánckerék mennyi lenne...
Háj
Hali
Vissza is szereltem sm-re a kis pöcsköszörüt.
420as 45 fogu láckerék is kellene hátra. Kapható ez a méret v próbálkozzak elöl 14essel?
Nekem most ismét egy lánc kellene, mert az jobban fogy mint a benzin.
Ha a héten lejön a csomag akkor jó, ha nem akkor veszek valahol.
Reggelt
nekem + ennyi