Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

öcsééém! elég volt visszaolvasni.
csáko mindenkinek. holnap talizunk a pályan.
Nem is mert megijedtél az esőtől valld be....
Holnapra eláll az eső.
Ma is kinéztem volna , de már fusit vállaltam
Voltak kint aztat mondták hogy kész van a motor de ha ilyen szar idő lesz akkor lehet nem jönnek ki ,én nem tudok menni mer dógozok ! Soma is megy lehet
Holnap aszem mi is megyünk Z vel meg talán Imu & Karl is ha kész lesznek
Ja az endúrókörön nem is mentünk csak kétszer mer ahol nem volt homok ott mint a jég de a homok dombokon kentük neki!
. csúszott mint a disznó gondolom...
Hyyyyy! Nagyon szarrá áztunk de jó vót!
oksa köszi
Még titta szerencse!
É meg megyek vissza barmolok még egy picit. Rábiggyesztem a pitedre azt a karbonvédőt.
Éppen,hogy csak el értem az embert....
A 12"-os kereket nem annyira gáz gumizni, habár a multkor egy defektes tömlő cseréjénél a szelepet a ráfban a helyére igazitani, jól jött volna vmi nőgyógyász előképzettség
Gumizásal énis szenvedtem párszor, főleg 10 es felninél, elöl 1,40 es felni van, gumisnál 3 an csinálták egyszerre, gumizogépbe bevolt fogva, egyik taposta a gépen, másik feszitette 3. meg nagy kalapáccsal ütötte , végül felment, de nemkérdtek semmit, csak hogy többet oda ezt a kereket nevigyem , persze nempattant ki a gumi széle, 8 báron volt 1 hétig,+ fél flakon zsir,szilikon, wd 40, de végül leklett reszelni a felniből és joolett 3.50-10 gumi
Áááá én se tudtam le szedni ez kurva veszes majd a gumis
inkább ki néztem a pályára
Hát én inkább elviszem gumishoz nincs idegzetem az ilyenhez főleg hogy közbe a belsőt kicsipem legalább 2X ami darabja 1200 1500 huf a gumisnak meg fizetek egy 1000 szóval szenvedjen vele ő! Múltkor is jól meg izzadt az öreg de dolgozzon meg a pénzéért.Nekem nem lenne türelmem itthon csinálni.M3nyus jól mutat a 120 as gumma a gépen jövő héten én is rakok fel képet a 110 esről már alig várom
További szép napot mindenkinek és jó motorozást itt 7 ágra süt a nap csak kicsit fúj a szél
Hát van tapasztalat bőven az öregnek, ritka az olyan technikai furfang, aminek nem ugrik neki itthon.
Többek közt neki köszönhetem az összes eddigi faragott bringámat!
Bizony jó egy egy sokatlátott jó kis fater a háznál
Jaja, faterom nekem is úgy tanította, kalapáccsal visszapüfölni a peremét, a brutálisabbak visszaerőszakolják szerelővassal...
Jah, végülis még a küllőket kiverni is jó.
Én a gumi oldalát szoktam finoman ütögetni, h átugorjon a peremén.
csákány!
Ja baxus ere nem is gondoltam
amúgy szeva
Ha nem sikerül és felidegesíti magát, szétveri vele az egészet!
Kalapács minek?