Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!igen ezzel én is így vagyok!ejnye bejnye!neked is van YCF főkatalógod mert küldtem ám és abban ott virít tessék többet tanulmányozni!4250 ft!ha nincs katalog kérj v kitől aki benyelte a nagy csomagból!
ezekből a színekből több darab is van csak nem fotóztam mindet!
Áhh, ezek mindig csak ilyen alaptáborképek.
Kellene vmi fotós egyszer, aki nem pitezni jön ki, hanem télleg fotózni.
Lehet kapni 45ös hátsó lánckereket 420asba?
itt vannak az össze vissza színű crf50 idomok 1000ft/db áron!Ha kell valakinek
okés amint lesz időb visszadobom.
Nekem is az első fogaskerék 15 fogas ,gyári. Ha kisebbet raksz,akkor jobban fog gyorsulni,többet kell váltani,és végre nem megy annyit, ha nagyobbat akkor az fordítva. Ha nincs megnyúlva a lánc,akkor szerintem egy-egy fog eltérést még megbír, Szerintem.
hát asszem van ilyen felső villahidam!lehet nagyobb teló rögzítéssel de 3000ft!
fasza a talaj,jók a képek!
Ok amiket írtam az nekem is cross gumikkal van csak mentem vele aszfalton:)
hallihó!ment a csomag gyík!
Én még nem mentem vele utcai gumikkal, hétvégén lesz a teszt, akkor tudok nyilatkozni...
Szeva ráér....
Hy látom a szupermoto a téma nekem 15/41 fogaskerekeim vannak ha jól tudom de utcán 80 körül megy vele de akkor már elég sokat pörög 60 ig jó a hangja ti milyen fogaskerekekkel mentek érdemes hátra kisebbet venni vagy előre nagyobbat ha igen akkor a lánchoz/ból kell kiveni szemet?
Üdv MuZs
Szevasz E!

A cuccot mikorra nem késik visszavinnem mert a héten lennt vagyok dolgozni..
Eladó egy 30-26 mm szelepes hengerfej, portolva, polir szelepekkel,+ hozzá "racse" vez tengellyel
20pénz
Rendben van fiam, leülhecc!
az a lényeg Pitbike Úr!
Az ugy szerintem jaú lesz, szerintem
Jelentem, Zé Úr: 41 !
én ötvenvalahánynál már elalszok
negyvenvalahányig csak el tudsz számolni.
nabazdmeg, most kizavartál a garázsba megszámolni ...
14/ hányassal?
Lehet, h csak a vasárnap volna jó, de ha szombaton jobb az idő, akkor átszervezem a dolgaimat.
'stét Zé! Én 14-essel próbálkozom, csak holnap lesz meg a lánckerék....tapasztalat sabbathon