Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tűlem 1db 22 lcd monitort csoreltek el de a macskám lépései egy hangos tankzúgás ahhoz képest ahogy ezek bejöhettek me kb 2m aludtam a cucctól oszt csak arra kelek hogy a hátamon kaszálni lehet a libabőrt úgy fázok (az ajtót baszták becsukni) nem tudom hányadik lehettem akkor hajnalba mer a srácok siettükbe ott hagyták a befőteket meg egy csokor zőőődhagymát a kapuba ja meg egy konyhakést is ezek nem a mi tulajdonunkat képezték!Azóta már én is tanultam a hibáimból ja és az a leggázabb az egészbe hogy vágom hogy kikvótak ROHATDÖGEVŐGECIK
Csöcs. Mi az öröm?
Visszakanyarodva az eredeti témához ,per pill megoldottam a láncproblémát.
Majd a jövőhéten ugy néz ki, h jön fel némi kincs, abból majd intézek vmi minőségibb alkatrészeket.
Főleg hogy egy 37kilós pit meg egy kisebb sztafi kísérte őket egy darabon
Már egy ízben, mikor még máshol laktam volt próbálkozás. Mikor kiüritettem rájuk egy flobert-tárat, volt nagy pánikban futás -anyázás
Geci ez egy motorpark csak nehogy a rétinégereknek megteccen az a sok alu meg szinesfém oszt egy caka ki ak menteni őket
Egy cimbi mááá alkalmazza banditájára nagyon faszázza és nem kerül 10000-ek be
Csáááááá ma hívom Balit osz a részleteket megbeszélem vele ?egyébként lehet érdemesebb lenne venni vagy valami etz vagy munkagép láncot azok kibacott erősek és 10000 km van belőle ma uttána érdeklődök hogy milyen minőségüek és hogy mennyi az ára
nem lett starter
végülis annyira nem fontos...anélkül is lehet jót rajtolni
Na lépek mert holnap is melóóóó jó 8
oks
Akkor elvileg csak a féket kéne rápaszirozni mindenképpen márciusba el akarok menni csak addig kell faternál pár napot dolgoznom :)
vagy új gép kicsit gyengébb telókon ami 240-260 körül van !ha járnál erre és megnéznéd akkor biztos könnyebb a döntés....

üdv (lett már starter?)
az már egész jó de szerintem jó a hézag tuti
köszi a választ még nem tudom pontosan még csak 70 km mentem a géppel a szelep állításhoz nem kellene több km bele?
köszi a felvilágosítást
16-41 az áttét elvileg!mikor jönnél első fékezni?
igen dnm 16mm becsúszó szár 20-20 fokozat csillapítás, elöl szintén 20-20 és nagyon jó villa!jelenleg egy másik ember(pont kettő) is érdeklődött rá megcsinálom blokkot aztán aki előbb jön!de tényleg nem eladós dumának írom ide tényleg így van!

csütörtökre kész talán

üdv
Szerintem a DNM futómű elég jóóó sőt
14-12 lenne mindenképp
ebben az mcm ben van rendes futómű?
ha mini 12-10 est akarsz :http://pitbikeshop.hu/index.ph...
ez lenne 285.000 az utolsó ára!


vagy 14-12 est akkor ez aminek a blokkját most szedem ki és mindent cserélek ami rossz és így kb 250 lesz mert jelenleg megy de zörög azért ilyen olcsó199e (új ára 430 volt és 1 éves a gép):http://pitbikeshop.hu/index.ph...
van választék ebben a kategóriában?
jóéjt!ment a csomag gyík vetted?
Oké küldheted. Köszi.