Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez valszeg igy van.
Egyébként ha el van találva a guminyomás, akkor szerintem a relativ vékonyabb gumi is fog akkorát, mint egy szélesebb, a könnyebb bedönthetőségről nem is beszélve. Habár ez egy pitnél nemigen sokat nyom a latba.
Hát nekem úgy mondták hogy az 1.85 vagy 1.6 felnire a 110 is elég mert a 120 gumit a felni nagyon össze szorítja és túl pupos lesz a gumi nem terűl szét annyira mintha 2.15 vagy 2.5 felnin lenne és ha túl ledöntöd egy idő után a tapadás megszünik és jön a perec:) de ez csak 1 tapasztalat amit halottam ;) majd jövö héten rakok fel képet hogy hogy néz ki utcai gumikkal
Csákó.....
Há'ja.
Mexelést gyakorolni, arra bármi jó
Na majd felpróbálom rá, azt ha nagyon szarul áll rajta, lefüstölöm róla.
Nagy duzzogva...
Nem tudom. Nekem elöl-hátul 90es a gyári, 100-110es valszeg elfér hátul, ha attól nagyobb, lehet beleér a lánc, meg nagyon összehúzza a ráf. Van itt biztos , akinek van vele tapasztalata.
Jaja, énis úgykörül gondoltam. Hátulra meg van 2 130-as robeszgumim, csak nem lesz rá túl széles?!?
Hy én is gondolkozom mikor kéne felrakni az utcai gumikat lehet jövő héten átcserélem már alig várom lehesen csapatni megvettem tegnap a 110 es hátsó gumit előre volt 90 es remélem fasza lesz:)
10pézér biztos van annyi, h adnak is el belőlle, 4-5ezerért van rá gumi is , nem kültséges sport ez.
Juteszembe, ha valakinél hányódik esetleg egy 12-es első kerék, ne fogja vissza magát! Assebaj, ha nem drága!
Az időkép szerint zsír lesz a vasárnapi időjárkálás, a holnapi még esős, de javul délutánra.
Most hétvégén még tankizok, aztkövetően visszateszem az sm-szettet és eljárkálok pályázni.
Na akkor jóvanakkor, ha nem lesz nagyon tré idő, akkor megjelenek szerintem.
Bittos lesz, mert vasárnap általában kimegyek minden körülmények között, de holnap is kinézek egy párórára.
Ok, szerintem otthon van mer fényez egy kocsit, tegnap még motorozni se tudtam kicsalni pedig jó kis dagonya vót A tankira meg szerintem szombaton tudunk menni mer vas dógozok
Vasárnap lehet legurulnék énis a tankira, ha lesz kivel csapatni...
Beviszem ma a Soma rugóját, v ha nem találom , bedobom hozzátok.
Lecseréltem ma a az olajat a pitben, még kimosom a légszűrőt, megfeszitem a láncot, még egypár apróságot megcsinálok rajta , a hétvégét meg majd látjuk
Csááá ,mi a pálya ?
Hálaazistennek
Akkor ma v holnap arrameggyek.
háj Z!
gyere felém, mert kész van az izéd.....
Hy te nem gyüssz szombaton a tankira?
Most látom, nekem lemaradt a fotó...


Ohhh az a Repsolos négyhengeres szabályzós a profilképeid között
Jó kis matricaszett tuning! Dob rajta 2 Le-t
Tesó