Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek a cuccok jók az MV-re? Mert akkor engem érdekel.
Érdekel itt valakit K5 1000-hez yoshi rendszer tri ovál dobbal,100000ért,power commander usb 3 50000ért hyperpro kormánycsillapító 50000-ért pályaidom fényezve ülésszivaccsal 60000ért?
Vagy egyben az az egész 230000ért.
Hát igen mondasz valamit. Na de mint tudjuk a második az első utolsó, így csak a kíváncsiságunkat elégítené ki vele Svéd barátunk.
Pl. lehetett volna a nagy életmentő címért is versengeni. Ha emlékeim nem csalnak, akkor én megmentettem Svéd életét a Pancsi ringen.
azért köszi szépen....
Na mégegyszer. Nem mintha a nyertesek nem érdemelték volna meg. De érdekes lett volna látni kik ellen.
Sajnos a díjjak átadásánál elmaradt a nevezők felsorolása, remélem jövőre fejleszt a Svéd és a nagy díjjátadó ünnepségekhez hasonlóan videobejátszásokkal, idézetekkel tarkítja. Pl. engem érdekelne a hobbifotós, design-er, kategóriában nevezők. Nem mintha nem megérdemelt lett volna
Mondjuk az év legbalfaszabb esése címét simán nyerted volna az idén. Ezt a kategóriát viszont sajnos nem díjazták.
Több videoval, fényképekkel, sztárvendégekkel és meglepetés különdijakkal melzek az alábbi kategoriákban kerültek kiosztásra
Legjobb hobbifotos
Legjobb motor designer
legnagyobb pofájú
legnagyobb zakó
legtöbb zakó idén
leggyorsabb warm up kör
részletekért kattints
Végre elkészült a beszámoló a Big Buliról
Sajnos a COPART-om mar nem mukszik. :(
De nezegetni tudsz reg nelkul is.
Hol pékeskedik? Rokonoknak vinnék sütit, meg ilyesmit! Ne mondják, hogy üres kézzel megyek látogatóba... Amúgy tényleg nagyon finom volt, pedig diétázom, de muszáj volt megkóstolni.
Itt a pékcsávó éppen az üzletkötés pillanatában
Szerintem a második képen már túl vagyunk az üzleten mert boldogabbnak tünik
nem ismered a csávót mert pék és nemigen tud motorozni
Balognak hivják evvel a névvel lehet hogy roma, de nemtom mert kopasz és romákat ritkán hivják Csabcsinak
de pogácsához meg réteshez nagyon ért, lehet megtanitom motorozni is
minden jó volt, de az pogácsa....hmmmm...honnan szereztél ilyen finomat?
nagyon örülök hogy a világvégéről feljöttetek a bulira
Kurucz Ferinek szintén...
előre is KÖSZI!
Kulon regisztracio kell. Azthiszem nekem volt UK regem, meg US is csak mar evek ot a nem hasznaltam mert nagyon elkurvultak az arak hala Ukran testvereinknek....
Utana nezek, hogy megvan e meg es mukodik e.
Koszi a Big Buli-t Sved!
uk.. ehhez annyira nem értek, de nem kompatibilis esetleg a com a uk-val?
Copart US vagy Copart UK?
Sziasztok!

COPART jelszóval rendelkező ember segítségére van szükségem, ha van köztetek ilyen, vagy tudtok valakit, szóljatok már.....KÖSZI!

kuruczferi
Igen. Kaptam 1 nyakmerevítőt utazáshoz by Svéd de elcseréltük a Juhász Tomival egy felnicsíkra.
Pedig én megígértem neki, hogy nem fogom bántani.
Remelem elfogyott a torta Sved
Koszonom a vesevedot, ebben a hidegben a hetkoznapi viseletem ala is felveszem
Viszont a szulinapi tancot hianyoltam picit...
majd legkozelebb!
haza is vitted?