Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a székre apám. Lehet az asztalra is, de akkor a Svéd lebasz.
Köszönöm,,nem aggódtam,csak azért kérdeztem ne ott kinlódjak hogy hová kell ülni.
Rizivel ülsz ne aggodj
Na Svéd ezt én sem értem,én úgy láttam,a beosztást hogy Riziékkel és Berisszel leszek 1 asztalnál,ahogy szerettük is volna.Viszont látom hogy itt nagy VIP beosztás lett,de én nem vagyok az csak 1 paraszt gyerek,akkor változott az ülésrend?
Hátha valakit érdekel: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Na majd várd csak ki, kapsz te is holnap......
nem is megyek....majd csak holnap.
a VIP az semmi,mi lukkal a FIP-nél(efájpí) ülünk!fakenimportantpörszón
tényleg tulzásba estél svéd....
Mááá megint méééééé?
Minden szavamnak abszolút létjogosultsága van. Kérdezzél meg egy teljesen pártatlan embert. Mondjuk a Predit.
Svéd,ma celeb lettél majd elmeséljük holnap,miért...
Na várjá csak, holnap majd kapsz a dumádért!
Azért előtte konzultáld meg magaddal, hogy eldöntheted e vagy nem. Ha úgy döntesz, hogy eldöntheted, akkor szerintem eldöntheted. De csak ha reméled, akkor az nem biztos.
te VIP asztalnál ülsz a Juhász asztalnál, szoval igazad lehet, átgondolom a helyedet....
A ruhatár jó lesz?

hogy kit hivok meg és miért, azt remélem eldönthetem.....
Igen úgy van.
Svéd!
A VIP lista eleve egy hülyeség egy ilyen buliban, de legalább áruld már el, az összeállítás alapját. Mert ha az ujságírás, meg a ringen elért idő akkor mi az idő határ? Mert ha 1.55 akkor van aki nem lehetne rajta de van akit lehagytál. Az meg sértődjön meg? A VIP részleg meg elkerített lesz és morcos kopasz tökkelütött biztonsági őrök kérnek VIP belépőt?
06304979618 de ne add meg senkinek....
Küld egy tel:számot megbeszéljük
Na latod Predinek van minden. csak jol ossze kell rakni ;) Igy legalabb tudod mi van benne, nem egy ketes eloeletu hasznalt blokk.
innen a sm -ről!van fötengelyem csapágysorral ha kell!hajtokar is
Helló és hol kaptál? Nekem is köne egy
Csákány csapágyas többe kerülne megcsinálni mint venni egy másikat.
Mi a baj a blokkoddal? Nem lehet megcsinalni?
Mar teganap amikor irtam akkor elkuldtem az e-mailt