Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mire jó meg a gumimelegítő:
http://youtu.be/eehBS0qtdJk
célozni..oda van irva hogy tévedni emberi dolog erre gondútam hogy előtte végeztem..de ez tulképp miért is lényeges külön értékelésnél?ja csak hogy beleszólj ..értem..mint lentebb Svédbe beleköt viking..leirtam szerintem hol javithatna ddt és ehhez nem kell racechrono..mindenki a saját magának küzd a köridőért és van aki a 2.15 nek örül ,van aki az 1.54 nek.
Ha úgy érzed mindenképp bele kell szólnod valamibe,akkor maradj csendben/-ezt egy nálam gyorsabb,nagyobb és erősebb ember mondta-de ettől még igaz/ na písz
Ha ezzel arra akarsz célozni, hogy előtte végeztél tévedsz. Ha jól látom ez az első verseny. Nem ugyan ahhoz az emberhez mértek titeket. Elég ha visszaolvasod a saját hozzászólásodat.
emmeg kimaradt
Te rosszi.Tévedni emberi dolog.bár az 1.55 től messze van
Erre Schwantz azt mondta szabadon fordítva:
"Várj míg meg nem latod Istent, aztán fék!
Ahogy ezt a kovetkezo videon is jol lathatod :)
http://youtu.be/RtXI6Tjeiuc
És ne oktass ki engem se légyszíves. Különben is már vagy 20X leírtad. Én meg 20X leírtam, hogy a zsír új bakhátas felszórás mellett nem vagyok hajlandó 100%-on menni.
Ő nekem illetékes elvtárs.
Maradjunk annyiban, hogy nem vagyunk rosszban.
no meg magát sem oktattam ki csak leirtam amit itten láttam ni:http://www.sportmotor.hu/motor...
sokat nem tehettem itt ugyan róla hogy kikerült ,de legalább arra jó volt,hogy elmondjam neki ami látható.nna.
jóban hát...tehát:abba kell beleszólni ami magának címeztetett
Ez egy dolog de a hangvételed olyan kioktató néha(vagy inkább gyakran) mint ha 1:55-öt mennél és le is körözted volna nem mellékesen. Persze ha ilyen jóban vagytok...
mivel más kategóriában indútunk nem is igen..de ha meglesel egy két idevágó vidit akkor szembesülhetsz anális izgatással 3. és 4. fokozat nélkül is..de nem vontam le ddt érdemeiből és ezt Ő maga is tujja..Tibor jól megy és továbbra is dobja ki a racekronót..méé?mert.
Hagyjad már magad Brada. Kemény vagy mint a vídia.
Na meg ugye ha féktávon megy el az eleje akkor azt azért nehezebb megfogni mint a kigyorsításkori csúszást.
Magamból kiindulva olyan szarok a kigyorsításaim, hogy rendszeresen kiröhögöm a tehetségem szintjét.
Pedig meg lehet csinálni. Én már próbáltam párszor és össze is jött(bár a kaki a seggemben volt ). Amikor ráteszed a kanyarra először soknak tűnik, de nagyon hamar belassul arra a sebességre ami ott pont jó és már rakhatod is rá a tüzet a sikánig. Igaz az ív valóban teljesen más lesz, de az úgy lesz a jó. Na persze én azért nem olyan sebességgel megyek bele a Mansellbe mint a nagyok.
Te crazy. Olvasva az írásodat (ha nem ismerném a tényeket) azt hinném volt idén olyan közös versenyetek amit a ddt előtt fejeztél be.
dobd ki az a részkronót a picsába
Nem látom akadályát.
Bár az én mérési adataim inkább viccesek, mint tanulságosak
Nincs azokkal semmi baj. Te utoljára augusztus közepén láttál menni közelről. Ahhoz képest gyorsultam 3-4 mp-et.
Fék nélkül az uszodába... Na ezt végiggondolom meg megnézem a videómat mit csinálok ott
ddt!
részkronó nélkül...gyors bal és 11-es..a többit nemtom mert mindig elnyúlik a 222 kg össztömegű ezresed.valamint a híd alatt ne keress menedéket esést szimulálva..