Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lejáratsz itt a nagyközönség előtt, mingyá megsértödők vazz...
ugye mondtam hogy 17 neked ideális
Azt a napot végig motoroztam, pont az utolsó felmenetelben történt a baj. Amikor tönkrement a gépem, pont a 17-es körömön voltam
emléxem rád, hát akkor tényleg nem sokat mentél, mielőtt megadta magát a géped, azért volt csak 24, de örülök hogy nem vetted sértésnek, nem is volt annak szánva
akkor majd kiderül a bulin hogy mire volt elég a fejlődésed, ami tényleg nem semmi
Akkor ezt kellett volna írnod.
Amúgy a listán rajta vagyok Bereczki Gábor néven, a feljegyzéseket az időeredményeimről elküldtem neked linkekben az e-mail címedre.
Svédbáttyó! Nem veszem sértésnek, októberben voltam veled slovakia ringen. Nekem ált be a motorblokkom a nap végén. Talán így könnyebben beugrik hogy ki vagyok. Szerintem elsőre nem volt olyan rossz az a 24-es idő, hiszen délelőtt még a pályát tanultam. Amúgy a H.ringes 00-ás időm már megvolt Júliusban a Roadandride időmérőn. Aztán a versenyen első helyről egy pofáraesés következett.
Számomra nyilvánvaló az ami számodra nem, mégpedig, az hogy nem akkor volt a Slovakiaringem amikor már 2:00 tudott a Hringen, valoszinü a szezon első felében volt, amikor még a Hringen is messze volt a 2:00 tól
Egy ilyen mondatot olvasva mindenki azt veszi le hogy: hoppá akkor ezekszerint sokkal több van bennem a slovákiaringen mint 2:24, tehát kizártnak veszem hogy Ficak sértésnek fogja venni, inkább fogja biztatásnak felfogni, de hamarosan meglátjuk hogy te látod-e jól vagy én......
Sőt azt is megkockáztatom, hogy rajtad kivül senki nem fogta fel rúgásnak....
Beteg lettél volna, ha nem rúgsz az emberen egyet, ugye?
Persze, hiszen megnyerted a g-oldboys bajnokságot, pedig Brnoban nem is indultál...igaz, hogy több száz pályanap és egy kipörgésgátlós, tuning K9 1000-rel mész annyit, mint a srác egy év után a K8 750-nel...
ez tényleg esélyes
rajta vagy a buli listán?
milyen néven?
meg mutass valami tavaly szezon bejegyzést amiböl kiderül hogy 2:18 volt a legjobbad
az is lehet hogy ismerjük egymást de most ez a Ficak név nem ugrik be
de arra a 2:24 es Slovakiaringes idödre nem nagyon lehetsz büszke mert az elég gyenge, legalábbis a 2:00 Hringes idöhöz képest, 2:17 nek kéne lenned a Slovakringen kb
Szeva Svéd! Azt nem tudom hogy Bucsi Robi mennyivel kezdte az évet, Azt viszont igen hogy nekem tavaly 2.18 volt a legjobb időm, idén 2.00. És emellett az első versenyévemben sikerült megnyernem a Roadandride Gsx-r bajnokságát 1000-es kategóriában a K8 750-esemmel. Igaz hogy amatőr kupa, de szerintem ez is szép teljesítmény. Gondoltam ajánlom magam a legtöbbett fejlődő díjra. . Bár biztos van még egy-két ember aki szintén megérdemelné ezt a díjat.
Kezd eldurvulni a létszám... Asszem ez tényleg BIG buli lesz
És még csak most fog hozzájönni a Gsx-R Klub Kupás csapat egy része (a nagy részük már listán van), hiszen Full Gas dijkiosztó tárgyalások sikere csak tegnapi nap került nyilvánosságra...
Tudom hagy nagyon elfoglalt itt mindenki, de aki teheti az ne hagyja ki, hiszen ott lesz szinte a komplett gyorsasági motorozás élmezönye és a komplett motoros ujságirók élmezönye is, beleértve 3 motoros TV müsor szerkesztö stábot is akik forgatnakis.
LISTA
leg....o
milyen nyelven beszéltek?
Elbírja?
le ne flexeld!inkább verd le samuval....
Úgy utálom mikor dadogsz.
az ízlene meg egy kiba..... olajsz laz... wazz mert ba..... meg la.....
de valami spéci,vagy marad a nagy flex
jovanna...én csak neked akartam jót.....de így kurvagyenge vagy! esni nem estél,ááááhh...nem kapsz semmit!max tojásoskakaót,erőspaprikával és gyümölcslével leöntve,benne egy kis lekvárral a tetején meg oldalassal...
peeerszeeee....a zord külső,érzéki belsőt takar ám.... akkor nem is annyira....harmadnap bakker....
Kirúgassalak?
hétfőn kiderül szombaton kell-e melóznom... ha nem akkor felíratkozom....
Tavaly szezon végefelé már befigyelt egy-két 00 vége.Onnan mentem idén 58,4-re.
Vik, te fent vagy egyáltalán a listán?