Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért egy asztal megtelne! Bár nem tudom mekkora.
Kedves Svéd!
Szerintem, nem kell szervezkedned mivel úgyis a résztvevők döntik el ki, kivel szeretne egy asztalhoz ülni. Én pl.: a Kurtival biztosan nem mivel nem szeretném ha a kupavadász érzés megfertőzne
Pontositottam az egységgel
3 db hosszú asztal lesz, abból az egyik az Ancsy féle csajbrigádé
lesz ezenkivül 12 db 10 fös asztal, lehet szervezkedni
Egyébként a tegnapi lista fel lett frissitve és már 164 fö a vége
Ugy látszik lassan senki nem meri kihagyni a bulit
Szerintem sem fog mégegyszer sikerülni ennyire összehoznom a racer brigád javát.
Ugy tünik lesz még egz dijkioszto is a bulin de az még titok
neked legalább biztosan lesz helyed a 6 db asztalnál kurti lenyujta a szabadalmam..kurvakurta
Á ott nem ülnének sokan:)
Svéd!
Szerintem az 1.55 alattiaknak is teríthetsz külön, de tudom azt már az Önérzeted nem engedi!
Mert akkor nem ülhetnél a menők közé!
Na most akkor én melyik asztalt kapom:)Ötletért én kérek piát:)
hehe....hogy ne lehessen fejlődési tanácsokat beszélni mi? 5 letért pedig gesztenyepürét kérek kuvvasoktelyszinhábbál
tényleg jó ötlet
összesen kéne terittetnem 10 db 20 fős asztalt
egy celeb
egy 2:00 alattiaknak
egy 2:05 alattiaknak
egy 2:10 alattiaknak
és hat asztalt a 2:10 felettieknek
Természetesen,amatőr vagyok:)
2.05 feletti asztalhoz ülsz?
Ákos 27!
Bocsi de be voltam rúgva tegnap este( valahogy ki kell húzni tavaszig) . Természetesen MNASZ-t akartam írni de nem figyeltem oda.
A pontosság kedvéért most (1996-tól):
Az autósoké az MNASZ (Magyar Nemzeti Autósport Szövetség)
A motorosoké a MAMS ( Magyar Motorsport Szövetség)

MAMSZ (Magyar Motorsportért Szövetség) régen ha igaz Magyar Autó és Motorsport Szövetség volt.
a helyszinen kell mindenkinek fizetni, az automatikus visszaigazolásban ugyan más áll de ennek ellenére a helyszinen
Nem lehet, hogy álnéven?
Pedig fent van!
Mert asszem jelentkeztem
C.Jani jelentkezz!
Ez mondjuk igaz. De akkor miből gondolod, hogy felkerül a listára?
Na majd a bulin megbeszéljük ezt az anagrammát! A motoros ruhádat hozzad! Ne a bőröd kopjon!
Látom a korod szerint már tudhatnád, de úgy látszik nem vagy az autó és motorsport világában régóta ezért nem tudod a történetet. A 90-es évek elején(nem emlékszem a pontos dátumra) még a motorosok is a MAMSZ tagjai voltak, de jött egy hős lovag a Bregyó aki akkor a motoros szakágvezető volt, meg még egy páran az elszakadást preferálták. Így a motorosok külön váltak. Gyakorlatilag ha jól emlékszem ennek egy komoly hátránya volt. mégpedig az, hogy előtte egy közgyűlésen az összese szakág autósok, motorosok megszavazta, hogy a Nemzetközi szövetségek felé a MAMSZ képviselje a technikai sportokat. Ez azóta megváltozott méghozzá mostantól biztos.A Rezső lett a FIM elnöke. A MAMSZ most az autósoké.
hagyd... ne megy neki ez a táblázatos téma... emlékezz anno még az on boarokat is néma filmben nyomatta....
Svéd! végig olvastam a listát, amit ABC sorrendben írtál. Lesz ott másik Fekete János is, vagy kétszer írtál fel. 1x SonáJ egyszer Fekete?
Svéd ,,én most iratkoztam fel,plusz 1 fővel,,elég ott fizetni ugye?
de igen, ha jelentkezik...