Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

legkevesebbet fejlődőre is jo vagy nem?
kettőre is benevezem magam,legtöbbet,leglátványosabbat!
Mivel ki tudja lesz-e még ilyen jó alkalom, ezért ki szeretném használni az alkalmat és ekkora számú szakértői közönség előtt kiosztanék néhány szokatlan kategoriájú Különdijat!
A következő kategoriában várok nevezéseket:
2010 legtöbbet fejlődő hobbiracer
2010 legtöbbet perecelője
2010 leglátványosabb esése
2010 leg.....?

javaslatokat, nevezéseket várok
ha valaki nem akar itt nyilvánosan szavazni magára vagy a barátjára akkor felsved@gmail.com
124 a közzé tett listán.
Elküldtem.
lökd már által a számod a karugyintezes@freemailre ,thx-vanni kérdés.
:)
élvezd ki a pillanatot.sokszor nem fognak már így titulálni
Mondjuk azon a palacsintán nem sokat rontott semmi. Mert ritka szar volt.
bérCZi
Így néz ki Janink egyvelege:
Nem beszélhetsz így a barátommal.
Ha még egy ilyet meghallok akkor soha többet nem beszélek veled legalább egy hétig.
azt tudom....majd a bérci jani csomagol nekem,egybeönti a bablevest a mákostésztával oszt egy zacskóba kidobja az ablakon nekem!
szépen beszélj, mert bannoltatlak a buliról
ne idegeld a svédet...mingyá számol ,amilyen hatalmas humorérzéke van!
Na!
Mindjárt csak 30-an maradtunk.
igazad van, korrigáltam a listát azota, Sonájt is megfeleztem meg Tom Wart és Priskint is
itt a legfrissebb bulilista
Most néztem ott rajta vagyok csak a közzé tett listán nem
Igen már vagy 3 napja de lehet,hogy haragszik pedig meg se előztem sose,hogy ne legyen harag
Imi! Te regisztráltál egyáltalán? Mert ott sem látlak.
Utánad meg a következő van írva: Kurtával Tóth Roberta! Hát nem is tudom Olyan hülyén hangzik. Nem?
Imi! Még mindig nem vagy fent a listán? Nem lehet, hogy a Svéd haragszik rád?
Az István Kawa, valamint a Priskin István egy személy. Az én nevemet látom SonáJ, SonáJ+ Csilla az ok. De lesz még Fekete János ott?
Eszembe se jutna! Csak nem szeretném ha a Svéd rendelne 175 adag kaját. Amit természetesen a 150 résztvevő felzabálna( mert ismerjük magunkat!) aztán ott állna kevesebb pénzel.
Egyébiránt kettőt találtam. Fel is tettem a kérdést, hogy rajtam kívül jön még egy Fekete János de nem válaszolt.
Szerintem ha az egyik SonáJ helyett engem írsz akkor jó lesz a lista