Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FIGYELEM!
A mai Mersz este az időjárás miatt elmarad!

Következő időpontok:
- április 21
- május 14
pontosabban opium
Előkerültek Sandrinék(opim racing) és megértek hogy menjünk segíteni nekik holnap a szlovák-ringre.
Hajnival reggel 7 től ott leszünk,ha valakinek kellene segítség hívjatok bátran.
+36306166088.
A programról:8X20 perc időméréssel, nap végén kupa a legjobb időkért....és ez nevetséges 100euróért. (ez olyan Svédes volt :lol: )
arcon csapok valakit....esetleg egy tompi tárgyal vkit agyonverek!
Én eddig kussoltam és vártam, hogy ki fogja megvédeni, valamint ki is igazából Sonáj buzibarátja. Lebuktál.
Szépen csendben lapítottam mint nyúl a bokorban. Igazából azt hittem LX ZX/HCCPABCAAXPRESS. De mint az kiderült Te vagy a szerelem duó másik tagja. Végre Ti is felvállaljátok mit is éreztek azonos neműként egymás iránt. Ti vagytok a második melegpár a ringen.
Nem-nem!
Az első az nem én és Predi vagyunk. Bár a seggedet nézve gyakran bánom de abszolult hetero vagyok.
Ne zokogj vazzzze. Nálam mindíg jó vagy egy ölelésre.
Köszi szépen!
Bár két tökmag.
Zoli!
Sonkás tojásrántotta öt tojásból, tea, 2 zsömle ,Red bull.
Ezt kérem reggelire. Hát és mivel otthon ágyba kapom.......
Irt a GH Moto tulajdonosa hogy neki nagyon fogy a helye erre a hétvégére, hány helyet adtam én el.
Ezért vagyok kénytelen megsürgetni az egybegyülteket jelentkezésileg, mert szerintem kár lenne kihagynotok ez a hétvégét a Hungaroringe. Nem gyakran kapjuk az összes versenyt, transzpondert bele az árba, ráádásul a meghosszabitott szombat estén még lesz egy 3 órás Endurance is szintén ingyen. Erre remélem összeütünk néhány ütöképes brigádot, Bitti jelentkezz és emlékezz hogy a Pringen hozzásegitettelek egy második helyhez
Arrol nem beszélve hogy lesz Kamoto Svéd Open is vasárnap. De a fent emlitett okok miatt már csak 4 napotok van a jeletkezésre mert hétvégén vissza kell adnom a megmaradt helyeket.

2010 május 28-29-30 Hungaroring verseny 7vége

Közismert és közkedvelt Osztrák szervezö ugyanis ez a szervezö az összes versenyt ingyen adja, még a 3 órás szombat esti endurance verseny is benne van az árban.
Az endurance versenyen persze mindenki saját gépével mehet.
A Kamoto Svéd Open vasárnap lesz, itt igazi rajtrácsos verseny lesz csak magyar résztvevökkel.
3 nap 300 euro, szombat 120, vasárnap 90.
Aki csak vasárnap akar jönni az csak hátulrol indulhat a versenyeken mert az idömérök szombaton vannak
Mindennap vannak versenyek, pénteken Old Mans, szombat este 3 orás endurance, vasárnap Stock600, SSP, SBK, Svéd Open
De mindennap van böven szabad motorozás is. Ingyen transzponder, ingyen az összes verseny, szombat este ingyen sör az Endurance után.
idöterv: http://www.gh-moto.at/zpc1c4.p...

Az ürlap kitöltésnél a megjegyzésbe ird be a kivánt napokat.
http://compaya.hu/motorosok/re...

1 Svéd 3 napra fizetve
2 Koca 3 napra fizetve

3 RepsolNorbi
4 Qpi
5 Artur
6 Atesz.Zx
7 Sonaj
8 Zsiga
9
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! De a janit csak pénzért verem Elvégre haverom.....
Én kinyitok, de ha nem leszel ott, akkor összeveretlek a Tompival és a motorodat is!
janikám! Mivel haverom vagy, ezért ha téged bánt a predi-lucky melegpáros, neked ingyen öösszeverem mind a 2 őt, csak szólj
Nem vitázok érted?! Ha egyszer megírtam, hogy ok. Miért nem lehet megérteni, hogy nem vitázok! Na.
Akkor a Motegi futamhoz korán kelsz nem?
De most már tudod. A későbbiekben is nyitva leszünk a motogp, superbike, forma-1 közvetítések alatt.
hol?mit?egy a lényeg:ne vitázz!
áá...azon mindíg kitörik a hátsó szélvédő
Predi vaze!
Nem látod,hogy azt írtam OK!
OK! OK! Ok! OK!
Mostmá látod?
Crazy!
Természetesen rá. De gondoltam nembiztos, hgy tudja a nevét számát.
Amúgy mivel nem olvastam elé, azthittem a Svédnek ajánlod kibérelni a buszát.
szerinted én kire gondótam?
Igaza van Predatornak,,csak a versenyben futott idő számit.
ne vitázz má bazmeg....az a pályacsúcs amit versenyen mennek bazmeg oszt kész!hivatalosan!a többi a kutyát nem érdekli....hivatalosan.....
Nem ,,,de ami fura,,hogy megszorult,,csapágy hang volt,,de most semmi hangja,,,tök normálisan jár,,nah majd kedden szétbontják.
Szerintem az Egedi Sanyinak lehet.+36209425330
Zoli!
Basszus! Miért nem 1 nappal előbb írtad!
Biztos nem is komoly. Igaz?