Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te lettél a gyepmester, kár hogy nem előttem kertészkedtél
Mert kemény vagy vaze.
És még a füvet is lenyírtam....
Te Gyurkesz!
Nem szeretném ha még egyszer tiszteletlenül beszélnél Tompiról. Azért, mert Ő új íveket próbál, amit Ti sosem mernétek, még nem kell kinevetni. Ha bejött volna neki, akkor 1.53-at ment volna.
Lett volna irigykedés.
kevesen is tudják a pálya mindkét oldalán lévő sóderágyat megnézni 50 méteren belül!
Egy kis vidi a hétvégéről,köszönet az Online Donor Magazinnak érte:

http://www.szaguldoangyalok.hu...
Hát persze, a soderágyba vezetőt már kívülröl tudom....
Oda én nem merek De majd spórolok egy kicsit és elmegyek.Megígéred,hogy mutatod majd az íveket?
Oké, de mikor? Nem jársz a ringre!
Most mié? Én meg téged szeretnélek egyszer elhagyni
Kapd be Imi
Tompi én szurkolok neked mert mindig az esélyteleneknek szorítok De szerintem kell még költeni a hondára
Itt van pár kép a hétvégéről:

http://szabadban.hu/cikk.php?c...
Azthiszem tudom!
Igaz Dave?
Te mit mosolyogsz Dave?
Bele pirulok! :) Van még 4 OB, meg a hazai Alpok Adria futamok. Ha tudok, ezeken indulok, úgyhogy mehet a verseny. :)
Tompi!
Lehet hogy az Alpok Adrián így volt. De emlékezz vissza itt voltak az osztrákok egyszer és a 18 éves kisgyerek aki először járt a ringen, a Rosivall Ágoston mutatta meg a pályát neki az 1.53.-t szórta az első hat emberrel egyformán.
Mégegyszer leírom nem a motorozási tudását vontam kétségbe!
Olvass vissza!
Ő ismer ez fix.És nem nagyon kedvel ezis fix.Na mind1..Vasárnap leszel?
A Chrobák jani az egyik legjobb motoros 600cm-ben, és tökmindegy, hogy mi van a motorjában, akkor is ügyes, tavaly az alpok adrián a supersport 600 mezőnye a szétfaragott, agyon tuningolt motorral is csak 1.54-et mentek, mig a jani 1.53-at. A Suzukiról sokat elárul, hogy ha csak 1.57 re volt elég........De minden tiszteletem ellenére szeretném elverni valamikor....
Azt hittem ismeritek egymást!
nem ügyetlen az biztos!
csak kipufogóvég?ez biztos?se áttétel,se fémfékcső,?
Sonáj én aztán nem akarlak meggyőzni! Mindenki azt hisz és úgy gondolja ahogy akarja!
Á látod hrcé kedves oktatását és tanácsait ,,hogy minek motorozom,mert béna vagyok:)Név és arc nélkül énis tudnék okoskodni:)Vasárnap szeretnék még javitani,