Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kap be! Te kis elcseszett projekt menager!
1 ora mulva mar tudsz hivni..
huuuu b@szki most hogy mondod valahogy ossze kell tarhalnom a sass tojast ra
Sonáj, nem akarlak csesztetni, de "n"

LX
Alex!
A külömbség külömben is kell a hétvégi boxbérletre.
mikor leszel elérhető? akartalak hívni...

LX
az jo ár valoban... most vettem 10 db-ot Romanoknak ott jobb a konjunktura .... brand new in box!
Én csak azért tudom mert ott voltam
rákerestem, biztos ami biztos.. 2,04,03-at találtam... ügyeees!

LX
ha gyorsabb hát gyorsabb.. nem tudom mit megy P ringen...

LX
LX!
Nem akarlak csesztetni de a Pancsiringen is gyorsabb.
Sőt a tavaly a T. Gergő egyszer nem is állt rajthoz mert Őt is megelőzte.
Álmos barátom 68000 ft ért hozza a Gopro HD motorsports super-hyper kamerát minden tartozékával és a super aksival
valaki kerdezte... a GOPRO HD cam-et 78 forintert/db hoztam legutóbb 3 darabot....dobozban tartozekaival..
tanítsd meg egy gyors körre...de ne szóban
Átvariáltam a pénteket csütörtökre, írd meg mit szeretnél.
én
Figyelj ide TE nagyon TEEEE!
Ezt most neked, meg a Tompinak leírom mégegyszer!
Azért írom le ide, hogy mennyit megy a motorom, hogy a sok tuninmestert megíméljem egy csomó felesleges kiadástól. ÉRTEEEEED!
Az án motoromban nincs Öhlins meg minden. Sőt utcai a rugó stb.
A sok pénz tuningba fektetése helyett, a motorozás tanulásra, fordítva hasznosabb lenne a pénzköltés.
A ventillátoros vállfa

Találtam egy érdekes terméket ami nagyon megtetszett, természetesen azonnal elkdezdtem vadászni a legjobb árat és sikerült is megegyeznem egy szállitóval.
Ez egy robuszt müanyag vállfa egy beépitett ventillátorral ami száritja a börruhát. Szabványos 220 V csatlakozoval, kiválloan használhato a beizzadt motoroscuccot erre akasztani, pl ebédszünet alatt erre akasztani az overállt, és este a pályanap befejeztével is ezen száritani a börcuccot. A böroveráll zippzárját be kell huzni és akkor a két lábszárat beletenni a bezipzározott csizmaszárba és akkor a csizmát is száritja.

Az ár a kellemes meglepetés és szállitási költség sem jön hozzá: 13.000 ft
Akinek kell, mailben kérem a rendelést, és utána a pénz utalását:
Kapetz Gábor OTP 11773126 - 08550011
megjegyzésbe kérem beirni "szárito"

egy két leirás a ventillátoros vállfáról:
http://www.rehm-race-service.d...
http://www.hehl-racin
g.de/date...

http://www.cbr-tuningshop.de/p...
Kedves pályaörültek
Jonéhány pályázásra ma lehet utoljára még a kedvezményesebb árral jelentkezni, például
2010 junius 16-17 Slovakia Ring mai befizetéssel mindössze 165 euro
2010 aug 02-03-04 Brno 1-2-3 napos mai befizetéssel a 3 nap mindössze 400 euro (ezen valoszinü hogy lesz gixxer klub kupa futam is)
2010 szeptember 6-7 BRNO mai befizetéssel a 2 nap mindössze 300 euro



Aki szombaton vagy vasárnap akar a Slovakiaringre jönni, annak legkésöbb ma kell kitölteni a jelentkezési lapot és a befizetést is rendezni kell mert a svájci szervezönek le kell adjam a listát.
Arrol nem is beszélve hogy aki 2 napra akar jönni annak hotelt is kell foglaljak.
2010 április 3-4 Húsvét Slovakia Ring 180 euro

jelentkezni a szokásos helyen
www.compaya.hu/motorosok és ott nem a pályára hanem a dátumra kattintasz, és utána alul van az ürlap
Természetesen segítek De pénteken nem tudom mikor érek ki, mert reggel dolgom van.
látod kellett neked tuningra költened Sonájnak nincs egy fölösleges 600-as motorja ?
Az én motorom is gyors..Rizi alatt:)Viszont én elindulok hétvégén,szégyen az utolsó hely de hasznos:)Sonáj,,segitesz kereket cserélni?:)Bár Rizi is segit,,mert én nem tudok:)
öööö.. azt hiszem nehéz lesz.. kb 2 ok miatt :
1, sz'tem én nem indulok... (mellesleg ha indulnék is talán csak open kat.-ban engednének... 16,5-es felni...)
2, szégyen, nem szégyen, a H ringen gyorsabb - még - mint én...

LX
majd szombaton a versenyen visszaelőzöd